Zegarki marki Timex

Mogłoby się wydawać, że w erze wszechobecnej elektroniki, komórek i tabletów zegarki zupełnie stracą na znaczeniu. W końcu praktycznie każdy smartfon lub telefon potrafi pokazać czas, a wiele osób ma ich więcej niż jedną sztukę. Lecz mimo wszystko sprzedaż zegarków bez przerwy stoi na wysokim poziomie, cały czas jest sporo ludzi, którzy uważają to urządzenie za element ozdoby i podkreślenia własnego stylu. I markowe modele zegarków trzeba traktować w ten sposób.

Wystarczy przyjrzeć się na przykład kolekcjom firmy Timex, zobaczymy w nich co najmniej kilka odmiennych serii dedykowanych dla różnych grup odbiorców. Oczywiście wszystkie, jak to na tę firmę przystało, cechują się wyśmienitą precyzją i jakością wykonania. Timex przez liczne osoby jest uważany za jedną z najlepszych firm produkującą zegarki. Rzecz jasna wielu producentów ze Szwajcarii jest na podobnym poziomie, a nawet może przewyższać jakością produkty Timexa, lecz w opinii klientów ta marka jest na dobrej pozycji.http://logintrade.pl/ (zobacz logintrade.pl)

Modele zegarków tego producenta nadają się na każdą okazję, i każdy może znaleźć egzemplarz, jaki mu się będzie podobał. Timex T2N793 to klasyczna elegancja, stylistkę zaprojektowano w ciemnej, szaro czarnej kolorystyce, z jedną złotą wskazówką sekundnika, która podkreśla charakter tego zegarka.

Timex T2N795 to ta sama seria produktów, różniąca się od swojego poprzednika kolorami. Model ten jest całkowicie szary, nawet ze wskazówkami i paskiem ze skóry, i wygląda się przez to wyjątkowo elegancko i dyskretnie. Prezentowane modele zegarków posiadają kwarcowy mechanizm, koperta jest zrobiona z wysokogatunkowej stali, a szkiełko z solidnego, odpornego na wszelkie zarysowania szkła kwarcowego. Lecz zegarki Timex to nie tylko zegarki eleganckie, ale także sportowe. Na przykład do nich należy Timex T49799 (), model ten jest wstrząsoodporny, dzięki czemu może być noszony przez aktywne sportowo osoby, a poza tym posiada stoper, datownik i podświetlaną tarczę. Tarcza ma elegancki, niebieski kolor, a całość uzupełnia stalowa bransoleta. Z kolei model Timex T49954 () został wyposażony w pasek ze skóry, dzięki czemu ma on sportowy lecz elegancki styl.