Wybieramy słuchawki

Kupując słuchawki warto zwrócić uwagę na kilka ważnych spraw. Po pierwsze w przypadku słuchawek sprawdza się twierdzenie, że jakość idzie w parze z ceną. Rzecz jasna wybór najlepszego urządzenia będzie zależeć od preferencji i oczekiwań klientów, ale trzeba pamiętać o tym, że modele za 100 zł będą brzmieć zupełnie inaczej niż modele więcej kosztujące.

Rocking Residence Flow

Autor: Rocking Residence
Źródło: Rocking Residence
Oczywiście nie jest powiedziane, że za taką kwotę nie kupi się dobrych słuchawek. Jeśli ktoś potrzebował ich będzie do normalnego słuchania radia, a jego oczekiwania nie należą do wygórowanych, to na przykład Słuchawki Creative HQ-1600 (51EF0370AA002) (ceny) doskonale będą się nadawać.

Wykonane są one z niezłych jakościowo komponentów, a do jakości dźwięku także nie można się przyczepić. Producent zastosował w nich już głośniki neodymowe, a specjalna konstrukcja cewek znacznie poprawiła odtwarzanie w szerokim paśmie częstotliwości. Powyższy typ Creative jest również bardzo wygodny w noszeniu, przez co nawet dłuższe trzymanie słuchawek nie będzie powodować ucisków i odgnieceń.

Jeśli masz życzenie przeczytać większą porcję wiadomości na rozpatrywany tu temat, to uczciwie zalecamy ten portal (https://rfid.zone/rfid-w-krwiodawstwie-i-zarzadzaniu-krwia-i-jej-skladnikami/) – kliknij oraz zobacz, czy wpadła Ci w oko.

Do rekreacyjnego słuchania dobrze będą się też nadawać Słuchawki AKG K912E (na tej stronie), kosztujące nieznacznie więcej niż modele Creative. Są to słuchawki nauszne z połączeniem bezprzewodowym, przez co zniknął problem plączących się po całym pokoju przewodów. W komplecie znajduje się układ nadajnika, pełniący równocześnie funkcję ładowarki, a moc jego jest dobrana w taki sposób, że bez żadnego problemu słuchawek będzie można używać w większym domu.

Osoby zajmujące się muzyką zawodowo, na przykład DJ-e będą z pewnością potrzebowali sprzętu wyższej jakości. Spora część z nich zdecyduje się z pewnością Słuchawki Aerial7 Tank Soldier, zaprojektowane specjalnie do tego typu sytuacji. Oczywiście, jak przystało na sprzęt takiej jakości, dźwięk ma krystaliczną jakość a jednocześnie dynamiczny i pełny głębi, ale ten model słuchawek ma również obrotowe nauszniki i regulowany elastyczny pałąk. Zaś największym maniakom muzycznych doznań można polecić Słuchawki AKG Q 701 (Q701WHT).Ich cena naprawdę nie jest niska, lecz wykorzystane technologie i komponenty gwarantują taką jakość dźwięku, że chyba warto tyle za nie zapłacić.