W obecnych czasach rozmaitego rodzaju samochody stanowią naturalne wyposażenie gospodarstwa domowego polskich rodzin

Stąd też sprzedaż aut pozostaje bardzo dochodowym zajęciem. Jednakże samochody, tak samo jak wszystkie inne pojazdy mechaniczne, z czasem się psują i wymagają mniejszej lub większej naprawy, stąd serwisowanie samochodów również cieszy się dużą popularnością tym bardziej, że we współczesnych autach coraz trudniej jest samodzielnie zrobić jakiekolwiek naprawy.

Jednocześnie, rozwój komunikacyjny i rozwinięta sieć powiązań między różnymi państwami i fabrykami pojazdów pozwala na sprowadzanie samochodów z zagranicy, między innymi z Francji. W związku z tym w niektórych polskich warsztatach prowadzony jest serwis aut francuskich, niekiedy przeprowadzana jest w nich regeneracja tylnej belki a innym razem wymiana całego podwozia.
regeneracja tylnej belki

Autor: mezuni
O tym, jakie warsztaty przeprowadzają serwis aut francuskich możemy dowiedzieć się z internetu oraz z branżowych gazet. Rzecz jasna, auta przywożone z Francji, winny być naprawiane w zasadzie we wszystkich warsztatach, jednak dokonywanie ich napraw w dedykowanych do tego salonach może być znacznie szybsze i tańsze – . Pracownicy takich warsztatów dobrze wiedzą, w jaki sposób zrealizować takie naprawy (więcej tu: https://north.pl/czesci-do-pralek/czesci-whirlpool/pompy-do-awm6061-pralki-whirlpool,235,AWM6061,m962735.html) i skąd najszybciej można sprowadzać do nich części zamienne. Nie będą także starać się sprzedawać mało doświadczonym kierowcom tego typu części zamiennych, które nie będą w autach francuskich właściwie funkcjonować. Po zakończonej naprawie na pewno poleca kierowcy dokładne umycie pojazdu i przeprowadzenie prac konserwacyjnych co do lakieru samochodowego.

regeneracja tylnej belki

Autor: MV Roberts Garden
Innym typem napraw przeprowadzanych w autach, nie tylko francuskich, jest regeneracja tylnej belki. Oznacza ona po prostu kompletne zawieszenie samochodu z uwzględnieniem wszystkich drążków skrętnych – sprawdź więcej. Zrealizowanie regeneracji tylnej belki jest z reguły tak poważną naprawą, że musi być przeprowadzana w serwisie samochodowym. Ponadto nie należy ona do tanich elementów samochodowych, dlatego na jej naprawę trzeba przeznaczyć więcej pieniędzy.

Trzeba pamiętać, że nie należy prowadzić auta z uszkodzoną tylną belką, dlatego jak najszybciej odwiedźmy serwis, jeśli element ten wymaga naprawy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>