W jaki sposób możesz zabezpieczyć smartfon przed uszkodzeniami?

Pokrowiec na komórkę to przede wszystkim zabezpieczenie dla naszego narzędzia. Należycie dopasowane pozwala też na spersonalizowanie urządzenia oraz wyróżnienie się z ogółu.
Podobnych akcesoriów do chronienia mobilnych urządzeń jest kilka rodzajów.

Etui na smartfona typu cover, zatem futerały – takowa obudowa na smartfona cechuje się klapką przykrywającą wyświetlacz. Wyróżnikiem tego typu etui na jest okienko, poprzez jakie możesz skontrolować godzinę a także powiadomienia bez potrzeby odsłaniania wyświetlacza. Producenci smartfonów sprzedają własne obudowy tego rodzaju. Etui typu case – ten typ ochrony telefonów jest w największym stopniu znany. Znakomicie skonstruowana obudowa tego wariantu zabezpieczy nie wyłącznie obudowę telefonu, ale dzięki wystającym powyżej ekranu krawędziom również ekran. Fabrykanci ścigają się w dodawaniu do owego typu etui przeróżnych dodatków, jak schowanka na karty kredytowe, dodatkowe bateryjki czy też zapalniczki.
LG

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

serwis

Autor: Nokia
Źródło: Nokia
Etui w rodzaju bumper – to charakterystyczne obudowy dla jednostek, jakie nie potrzebują przekształcać wyglądu własnych smartfonów. Bumper jest to swojego rodzaju opaska na komórkę.

Zainteresowała Cię omawiana problematyka? Kliknij więc tutaj i zobacz więcej na stronie (https://moderator.pl/wozki-widlowe/wozki-widlowe-nowe.html). Tamte publikacje też Cię niezwykle zaintrygują!

Zabezpiecza ona również ekran, lecz tylko gdy wystaje ponad ekran. Tak samo jak w przypadku case’ów, ostatnia funkcja ochroni wyświetlacz smartfona wyłącznie w ograniczony sposób. Etui na telefon komórkowy typu pokrowiec – to najszersza kategoria ochraniaczy dla telefonów.

Znajdują się w niej również kabury, które można przyczepić do paska, pokrowce instalowane do ramion (przydatne w czasie treningu) i takie, jakie możemy nosić w kieszeni. Także w tej kategorii fantazja producentów ochraniaczy zdaje się nie posiadać granic, gdyż w marketach znaleźć możesz czasami nadzwyczaj efektowne pokrowce.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,