Testujemy sprzęt – poznaj nowoczesne telefony

Co rusz natykamy się na nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam bliskie, ale niektóre rzeczywiście warto przetestować, by sprawdzić czy mogą ułatwić nam codzienne obowiązki i sprawić, iż załatwianie niektórych spraw z łatwością można będzie przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając sobie cenny czas. W tym konkretnym przypadku pod lupę weźmiemy dwa najnowsze modele telefonów : Samsung Galaxy Xcover 2 oraz LG L70, sprawdzając ich kluczowe zalety.

Samsung Galaxy Xcover 2 – to telefon nowej generacji, którego max. czas działania wynosi 570 godzin. To znaczy, iż bez przerwy może działać przez niemalże 24 dni. Samsung Galaxy Xcover 2 test to nie jedynie liczby, ale rzeczywiste możliwości… a tych nie brakuje. System Android, ekran dotykowy, możliwość użycia karty SD to zaledwie niewielka część specyfikacji tego modelu. Dużą zaletą są opcje transmisji danych na kilku płaszczyznach, od WiFi, Bluetooth, HotSpot, poprzez HSPA, HSUPA i WAP, aż po USB oraz GPS.

Telefon sprawdzi się znakomicie w pracy biurowej, ponieważ prócz funkcji takich jak połączenia oczekujące i przekierowanie połączeń, ma również protokoły email i pomocny słownik XT 9. Samsung Galaxy Xcover 2 test udowadnia, iż jest to urządzenie najnowszej generacji, dzięki któremu możesz prowadzić wideorozmowy, posłuchać radia, a nawet oglądać filmy.

Jeżeli zamieszczone tu treści przykuwają Twój wzrok, to dodatkowo zerknij na informacje, które zobaczysz, kiedy klikniesz ten link!

Szybki przelicznik walut, pomocny organizer, zegarek i stoper docenią wszyscy, którzy potrzebują odpowiedzi na nurtujące pytania, w krótkim czasie.

telefony LG

Autor: LG
Źródło: LG

LG L70 – współczesny telefon z ekranem dotykowym, z wbudowanymi wieloma funkcjami, które znacznie upraszczają prace, ale również zapewniają wiele rozrywki, różnego rodzaju. LG L70 test udowadnia, iż model posiada dobry aparat 5 Mpx, a ponadto rozdzielczość wynoszącą 2592×1944 px, co z pewnością docenią wszyscy sympatycy robienia zdjęć telefonem. LG L70 potrafi nagrywać filmy w formacie MPEG 4. To dobry sprzęt dla wszystkich – tych lubiących długie podróże, jak i długie lubiących długo rozmawiać. Wbudowany system głośnomówiący pozwala na prowadzenie rozmów, nawet podczas jazdy samochodem, dbając jednocześnie o Twoje bezpieczeństwo.

Przydatne funkcje biurowe, takie jak organizer, kalendarz i zegar, pozwalają na wygodne planowanie zadań i oszczędzają czas, gdyż wszystko czego potrzebujemy, mamy przy sobie bez względu na sytuację. Pomocniczy słownik T9 pozwala na intuicyjne i szybkie pisanie, a przekierowanie połączeń umożliwia spokojne prowadzenie np. negocjacji biznesowych, bez obawy o ich przerwanie niechcianym telefonem. LG L70 test udowadnia, że ten telefon to nie tylko fajny gadżet, ale także wygoda, na którą każdy może sobie pozwolić.