Sypialnia na szaro – czas na zmiany!

Szarości uchodzą za gustowne kolory. Niektórzy jednak mylnie twierdzą, że szary pokój to wnętrze monotonne i bez wyrazu. Wręcz odwrotnie! Dzięki dodatkom możemy stworzyć szykowne, awangardowe wnętrze. Dziś koncepcja na szarą sypialnię!

sypialnia w szarych barwach

Autor: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim postawmy na kilka odcieni szarości. Ściany możemy wymalować na dwie barwy – jedną, przy której ustawimy wezgłowie łóżka odświeżmy na mocny, srebrny kolor, bądź wytapetujmy, zaś trzy pozostałe ściany na jaśniejszy odcień, zbliżony do jasnego srebra. Do tego doskonale będzie pasowała ciemna podłoga z paneli.

sypialnia na szaro

Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com

Dobór łóżka jest jedną z najważniejszych priorytetowych kwestii.

O problemach dotyczących różnych kwestii dowiedzieć się możemy z sieci. Wtedy wystarczy zobaczyć artykuł o omawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (https://elektryczne.eu/warszawa/).

Postawmy na łóżko tapicerowane miłą w dotyku tkaniną tworzywem. Zainwestujmy w kilka poduszek o różnej gabarycie, które rozrzucimy na zaścielonym łóżku. Szafki nocne zakupmy w ciemnym, stalowym kolorze, podobnie jak szafkę na pościel i niedużą szafę. Nad łóżkiem zawieśmy kinkiety np. z białymi lub [FireTMS] jasnoszarymi kloszami. Zatroszczmy się koniecznie, by stwarzały zgrabny komplet z górnym oświetleniem pokoju. Gdy chcemy dodać wnętrzu stylu, powinniśmy postawić na gadżety. Moim zdaniem, sypialnia na szaro to doskonały pomysł.

Do szarej aranżacji sypialni idealnie będą pasować lustra, ramki na zdjęcia rodzinne, stalowe karnisze, srebrny wazon czy doniczki na kwiaty… Pomyślmy jednak, by nie zaszaleć – sypialnia to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Wielka ilość dodatków może uczynić wrażenie nieporządku, a to już nie sprzyja relaksowi. Dopełnieniem pokoju będzie pościel – możemy postawić na szykowne połączenie czerni i bieli. Znakomicie wyglądać będzie też jednokolorowa szara pościel. Trzeba także zainwestować w kapę, którą okryjemy łóżko w czasie dnia.