Słynne i cenione artykuły elektroniczne.

W czasie, kiedy zdecydowana większość elektroniki projektowana jest w Stanach Zjednoczonych lub krajach azjatyckich, firma produkująca nowoczesne smartfony, nawigacje czy tablety, mająca siedzibę na terenie Polski nieco niezwykle. Jak okazuje się jednak, na rynku funkcjonuje tego typu firma, i co najbardziej istotne, doskonale sobie radzi pośród azjatyckich konkurentów.

Tablet GoClever

Autor: GoClever
Źródło: GoClever
Firmą tą jest Goclever, od kilku lat projektująca zaawansowane urządzenia elektroniczne dla użytkowników którzy sobie cenią wygodę użytkowania i wysoką jakość produkcji. Centrum projektowe i badawcze firmy znajduje się w Poznaniu i tam projektuje się praktycznie wszystkie nowe urządzenia, zaś produkcja, w powodu kosztów, znajduje się w chińskim mieście. Lecz dzięki odpowiednim kontrolom jakości urządzenia które są oferowane w sprzedaży są zrobione dokładnie według projektowych wytycznych i trzymają odpowiednią jakość i parametry. W ofercie firmy można znaleźć sporo najróżniejszych wyrobów, między innymi tablety, smartfony, nawigacje samochodowe i rejestratory, a oprócz tego wszystkie niezbędne akcesoria przydatne przy używaniu innych urządzeń, na przykład takie jaka goclever bateria.

Jednym z najnowszych urządzeń oferowanych przez firmę jest duży, pięciocalowy . Dokładnie zaprojektowany, posiadający mocne układy elektroniczne telefon ten zyskał niemałe zainteresowanie klientów. Oferowany on jest w atrakcyjnej cenie jeśli się go porówna z konkurentami, dzięki czemu stał się on chętnie kupowanym sprzętem.

Smartfon ten wyposażono w cyfrowy aparat z potężną matrycą, wysokie parametry ekranu dotykowego i możliwość używania dwóch kart SIM. W wersji standardowej w komplecie znajduje się aparat telefoniczny, karta gwarancyjna i goclever ladowarka, klienci mogą jeśli będą chcieli rozszerzyć możliwości urządzenia dokupić kartę micro SD o dużej pojemności. Dużym zainteresowaniem klientów zaczął się cieszyć także inny produkt tej firmy, a mianowicie . Ta nawigacja ma intuicyjny, wygodny układ interfejsu i szczegółowe plany całej Polski.

Jeśli poszukujesz tego typu ciekawej informacji, sprawdź pod linkiem, tutaj także na pewno jest dokładnie to, czego szukasz.

na pewno może zainteresować baza fotoradarów, przez niej wyjeżdżając w trasę można być przygotowanym na miejsca, gdzie znajduje się kosztowna niespodzianka.