Rewolucyjny produkt marki DJI – Phantom 3 Proffesional

Marka DJI, oferująca drony oddane do filmowania z powietrza, to światowa marka, jaka oferuje drony imponującej jakości. Dziś jest to jedna z lepszych marek na rynku, która posiada rozległy asortyment towarów cechujących się świetnymi parametrami technicznymi.

Drony marki DJI mają dużo wartości, między innymi są lekkie oraz niewielkie, jednak to w żaden sposób nie wpływa na ich mniejszą wydajność. W dronach DJI zastosowano wiele funkcjonalnych rozwiązań, jakie sprawiają, iż korzystanie z nich jest jeszcze łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

Jednym z najpopularniejszych typów dronów, jaki proponuje aktualnie marka DJI jest DJI Phantom 3 Proffesional, jaki przystępny jest w dwóch odsłonach, złotej Proffesional oraz srebrnej Advanced. W porównaniu do zeszłych typów dronów, Phantom 3 zdecydowanie lepiej odnajduje się w przestrzeni, gdyż dodatkiem do komunikacji GPS jest rosyjski system GLONASS. Prócz głównej kamery DJI Phantom 3 Proffesional ma również dwa mniejsze obiektywy, jakie mieszczą się na jego obudowie. Dzięki temu zdołamy widzieć co mieści się wokół drona, sprzyja to także prostemu, bezkolizyjnemu lataniu.

przejdź do oferty

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com

Znaczną zaletą jest też to, że dron – www.gohero.pl – DJI Phantom 3 Professional oraz Advanced posiada wbudowany moduł Lightbride, jaki we wcześniejszych typach wolno było jedynie dokupić, rzecz jasna za dodatkową opłatą. Moduł ten kosztuje ponad 1400 dolarów, nie jest to więc mała suma. W modelu DJI Phantom 3 możemy z niego skorzystać za darmo. Dodatkowo nowomodny DJI Phantom 3 może także dłużej unosić się w powietrzu, co sprawia, że filmowanie z powietrza jest jeszcze bardziej sprawne.

Całościowy czas lotu w modelu Phantom 3 wynosi mniej więcej 23 minuty. Z całą pewnością DJI Phantom 3 Proffesional to dron, którym pożądane byłoby się zainteresować. Zrealizuje on wyczekiwania nawet najbardziej wymagających jednostek. Prócz doskonałej jakości i bardzo wysokich parametrów cechuje się też eleganckim, markowym designem oraz kreacyjnym wyglądem. Można go też bez trudu kupić: oferta Phantom 3 Professional.