Profesjonalne nagrywanie filmów – jakie urządzenia warto zakupić?

W dzisiejszych czasach niezwykle popularne są krótkie formy filmowe zamieszczane na znanych portalach. W związku z tym ludzie prześcigają się w nietuzinkowych pomysłach na interesujące videoblogi, filmiki czy inne krótkie formy. Prócz przekazu zdecydowanie najważniejsza jest również jakość.

bmx

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
O wiele lepiej ogląda się obrazy o wysokiej jakości. Warto przywiązywać do tego wagę. Z dnia na dzień coraz większą popularnością cieszą się relacje z podróży, rejestrowanie ciekawie spędzonego dnia czy ekstremalnych sportów – jakim sprzętem nagrywać?

Jeśli cały dzień mamy zamiar chodzić z aparatem, pokaźnych rozmiarów i ciężkie sprzęty mogą być dość kłopotliwe. W związku z tym prawdziwym hitem są niewielkie przenośne kamerki, które wytrzymają wiele zjawisk atmosferycznych i innych utrudnień. Mowa tu na przykład o GoPro Hero. Bez problemu przyczepimy są do pasów na dłoni, klatce piersiowej albo na kasku. Jest naprawdę lekka. W dodatku działa także pod wodą. Nagrywanie takim sprzętem to prawdziwa przyjemność. Jeżeli wykonujemy naprawdę ciekawe produkcje, prawidłowym (ale bardzo drogim) gadżetem będzie również pilot wi-fi, który może sterować kilkoma urządzeniami. Za pomocą takich urządzeń można zarejestrować coś naprawdę niesamowitego. To nie wszystko! Jeśli chcielibyśmy wykonywać ujęcia z góry, idealny będzie quadrokopter (DJI Phantom), do którego można zamontować GoPro Hero. To zarządzane przy pomocy pilota urządzenie sprawi, że bez problemu uniesiemy naszą kamerę do góry i zrobimy doskonałe ujęcia. Ma ono bardzo dużo zautomatyzowanych ułatwień, na przykład sygnalizację rozładowania, produkt samodzielnie zlatuje na nawierzchnię, powoli, aby nie dokonać uszkodzeń.

Zrobisz krok naprzód, jeśli obejrzysz, co posiada praktyczna oferta (http://www.iphonespecialist.co.uk/iphone-screen-repair/). Przekonaj się, że naprawdę informacje tam umieszczone są ważne.

Dodatkowo świecące diody pozwalają nam widzieć, w jakich miejscach jest dokładnie quadrokopter i w którą stronę się ustawił. Dwa omówione urządzenia staną się na pewno idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce nagrywać niesztampowe obrazy i rejestrować wydarzenia w sposób naprawdę niezwykły. Oczywiście zakup należy dobrze przemyśleć, ponieważ sprzęty są kosztowne i jeśli nie mają być ciągle używane, nabycie może okazać się stratą pieniędzy.

zajrzyj pod ten link

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Jasne jest, że tego rodzaju urządzenia (zobacz) są odpowiednie nie tylko dla osób, które tworzą filmy na użytek Internetu, jednakże taka działalność rozwija się aktualnie naprawdę bardzo szybko, w związku z tym powstające projekty muszą być bardzo ciekawe, żeby zostały dostrzeżone. W dodatku profesjonaliści przywiązują dużą uwagę do jakości swoich dzieł, tym samym używany sprzęt jest coraz lepszy. Jeśli robimy coś z pełnym zaangażowaniem, na pewno zostaniemy dostrzeżeni, a zwykła pasja może stać się także sposobem na życie. To niesamowita okazja, aby spróbować spełnić swoje marzenia.