Pomocne wskazówki jak kupić w rozsądnej cenie i porządny tablet

Rynek tabletów cały czas rośnie bardzo dynamicznie. Urządzeń tego typu sprzedaje się bardzo duże ilości, z tego też powodu obok największych wytwórców swojej szansy poszukują mniej znane firmy, chcące swoimi produktami skusić odbiorców. Należy do nich przykładowo firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno ukazał się w sklepach w atrakcyjnej jak na zastosowane komponenty cenie. Jak wykazały zrealizowane przez niezależnych konsumentów testy, tablet ten stał się interesującą propozycją dla osób szukających porządnego i taniego urządzenia.

tablet leżący na biurku

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Został on starannie i dokładnie zaprojektowany, co często nie regułą nie jest w tanich egzemplarzach, a użyte w nim komponenty są odpowiednio dopasowane, dzięki czemu tablet (Tablet 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4) działa wydajnie i bez żadnego problemu. Ekran trzyma podane podane przez producenta parametry, obraz jest wyraźny i ma ładne, nasycone kolory. Dużym plusem tego sprzętu jest bateria z dużą pojemnością, która pozwala na kilka godzin nieprzerwanej pracy bez konieczności ładowania.

tablety

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Praktycznie wszystkie testowane programy działają szybko i bez większych problemów, a wydajność jest odpowiednia do pamięci i procesora, jakie zostały zastosowane w tym tablecie.

Tylko teraz oceń (https://www.wsiz.wroc.pl/) ten tekst, który jest niesamowicie interesujący. Zrób to już w tej chwili! Przekonasz się, że naprawdę trzeba to zrobić!

Firma oLofer (przykład tutaj: ) ma w swojej propozycji również mniejszy 7-calowy model Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został odpowiednio zaprojektowany i w swojej klasie cenowej jest bardzo interesującą propozycją.

Niezwykle interesująco wyglądają także tablety firmy Modecom. Wytwórca ten miał już w swojej ofercie kilka niezwykle ciekawych modeli i jego ostatnia oferta trzyma ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z dużym ekranem IPS to potężna maszyna która wystarcza do najbardziej wymagających aplikacji. Wydajność zapewnią jej 4 rdzenie procesora i 16G pamięci, a za wyświetlanie grafiki jest odpowiedzialny jeden z najmocniejszych obecnie graficznych układów.

Może zainteresują Cię też podobne wątki (http://latkowski.pl/pl/kontakt/) na omawiany wątek? Jeśli tak, to przejrzyj je i zdobądź inne informacje na to zagadnienie.

Ten model tabletu został zaprojektowany jako domowe centrum rozrywkowe i według wielu recenzji doskonale to zadanie spełnia. Również inny model tej firmy, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty zakupu.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>