Piękna i szczupła do wakacji? To możliwe!

Zima to nie najlepszy okres dla naszej sylwetki. Spędzamy sporo czasu przed telewizorem, spożywamy energetyczne, rozgrzewające jedzenie. I nie byłoby w tym nic zatrważającego, gdyby ta energia nie przeobrażała się w nieestetyczne fałdy na brzuchu.

weight loss

Autor: TipsTimesAdmin
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyż razem z tłuszczykiem przychodzi zdenerwowanie, spadek energii i pewności siebie. Dlatego kiedy zima mija, nadmiar kilogramów warto zrzucić. Mamy dwie wiadomości. Dobrą: mamy jeszcze kilka miesięcy, by do letnich wojaży pozbyć się kilku „zimowych” nadwagi.

Podoba Ci się wpis artykuł?! To przejdź do oferty pompy ciepła Wrocław, by zapoznać się z ciekawymi info na ten temat, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Gorszą: do obecnej chwili nie wymyślono diety cud, która działałaby bez naszej pomocy.

Gdy przytyłyśmy 3-5 kilogramów, poradzimy sobie z nimi w krótkim czasie. Jeśli więcej, nie zniechęcajmy się. Odchudzanie nie jest skazane na niepowodzenie – to cel, który każdy z nas potrafi zrealizować. Najlepiej robić to rozsądnie, bezstresowo i… pysznie.

Wszyscy liczymy na szybkie efekty. Dlatego jeśli jest szansa, by pomóc sobie odpowiednimi specyfikami – korzystajmy z nich. W aptece znajdziemy długą listę preparatów przyspieszających proces odchudzania. Środki podzielone są zwykle na kilka kategorii. Leki wspomagające odchudzanie na receptę działają silniej niż pozostałe dlatego wskazane jest je przyjmować pod kontrolą lekarza – leki wspomagające odchudzanie.

Dostępne preparaty OTC – bez recepty, nie obowiązują podziały. Dlatego w aptekach dostaniemy preparaty o różnym mechanizmie działania. Są tam zarówno preparaty pęczniejące w żołądku, i rozpychające go (co w następstwie daje uczucie sytości), środki mające w swym składzie przeczyszczający senes i kruszynę, które usprawniają przemianę materii a tym samym, odpowiednio dawkowane przyczyniają się do wzrostu naszej energii życiowej.

opakowanie tabletek

Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że suplementy diety dla kobiet służą jedynie jako wsparcie czasie diety, a nie jako samodzielne środki odchudzające. Dlatego najlepszym sposobem na efektywne odchudzanie bez efektu jojo jest zmiana nawyków żywieniowych, położenie nacisku na właściwą (acz smaczną!) dietę i ruch, zaś preparaty mogą i powinny być jedynie pomocnym dodatkiem.