Od jakiego określenia pochodzi marka Gorenje pralki oraz z jakiego powodu należałoby się nimi zainteresować?

Czy pamiętasz, iż kiedyś pranie ubranka polegało na moczeniu go w np. rzece? Ludzie stosowali również inne metody do jakich wliczało się grzmocenie ubraniem o kamienie w celu „wybicia” brudu z materiału.

Z upływem terminu stwierdzono, iż do prania lepiej nadaje się ciepła woda niż chłodna. W 1797 roku powstał początkowy pierwowzór tary, która była przełomowym udoskonaleniem.

odbicie - kominek

Autor: uroczysko.net.pl
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie dzisiaj istnieją już Gorenje pralki, jakie popularne są na całym świecie ze swojej niezawodności i jakości. Określenie Gorenje pralki pochodzi od niewielkiej wioski na Słowenii, w której w 1950 roku otwarto zatrudniający zaledwie 10 person Okręgowy Zakład Metalurgiczny Gorenje. W obecnych czasach Gorenje pralki wytwarzane są poprzez przedsiębiorstwo będący jednym z 8 głównych producentów dużego sprzętu AGD na calutkim świecie. Jednak nawet w dzisiejszych czasach globalizacji, Gorenje pralki produkowane są wyłącznie na obszarze Starego Kontynentu. Warto powiedzieć, że pierwsza pralka mechaniczna Gorenje opuściła taśmę montażową już w 1964 r.
Już wtedy aplikacja hr Gorenje pralki nie gwarantowała swoim interesantom tylko najlepszej klasy wyrobów, ale również, w razie wymagania, również naprawę i obsługę gwarancyjną. Dzięki takiemu podejściu do klienta firma zyskiwała dodatkowe zaufanie ze strony różnych osób. A jakie są w ogóle te Gorenje pralki? Ciche, skuteczne, energooszczędne.

Zaliczają się do tzw. klasy energooszczędności A+++, co znaczy, że zużywają niezwykle mało energii elektrycznej. A 1200 obrotów na minutę, które gwarantują Gorenje pralki to naprawdę niezwykle dużo. Innymi słowami Gorenje pralki nie tylko piorą, ale również suszą pranie.