Nowoczesne, profesjonalne kopetry do kręcenia filmów

Drony są dzisiaj wykorzystane na niezwykle szeroką skalę. Pozwalają na filmowanie bądź wykonywanie zdjęć z całkiem innego ujęcia, co daje naprawdę niespotykane rezultaty.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiedniej jakości drony, takie jak na przykład dron DJI Inspire 1 PRO, mają cudownej jakości parametry i perfekcyjną ostrość obrazu, dlatego zdjęcia oraz filmy notowane dzięki dronom, mają najwyższą jakość. Drony stosuje się między innymi przy różnego typu wydarzeniach kulturalnych – koncertach, występach kabaretowych, przeglądach itd. Co więcej wolno je wykorzystać także do sesji zdjęciowych oraz filmów ślubnych, reklamy czy też marketingu.

Do jednych z lepszych modeli dronów, jakie dziś znajdują się na rynku, przynależy dron inspire 1, który oddany jest do fachowego użytku. Świadczy o tym chociażby cena, jaka sięga nawet do 14 tysięcy złotych. Dron – kliknij w link – cechuje się nowomodnym, stylowym designem, a także cudownymi parametrami, pozwala na profesjonalne filmowanie, bowiem jest wyposażony w kamerę, jaka notuje obraz w standardzie 4K. Urządzenie gwarantuje zgrabne, widzialne ujęcia, dodatkową opcja jest sposobność podglądu na żywo. Dzięki temu możemy regularnie obserwować, które obrazy są notowane poprzez dron, co oczywiście daje nam nad nim znacznie większą kontrolę. Dron inspire 1 posiada również inteligentny system zasilania, który informuje użytkownika o pozostałym czasie baterii.

Dron 3DR SOLO

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Równie wielką popularnością cieszy się dron 3D Robotics, który wyposażony jest w wrażliwy kontroler lotu oraz 3-osiowy gimbal. Dronem wolno bez trudności kierować przez aplikację na telefony komórkowe, która zezwoli nam kontrolować drona, oraz nawet zaplanować samoczynny lot. Jako jeden z nielicznych rodzajów, dron 3d robotics posiada przycisk PAUSE, który pozwala na zatrzymanie drona w miejscu, w powietrzu. Dron ma także wbudowany system kontrolowania baterii. Jeśli będzie ona na wyczerpaniu, użytkownik zostanie o tym zawiadomiony, dzięki czemu będzie mógł bez uszczerbku sprowadzić dron na ziemię.