U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Użyj magię szkła w twoim apartamencie

Użyj magię szkła w twoim apartamencie

Użyj magię szkła w twoim apartamencie
Dziś szkliste elementy stają się niezwykle modne. A różnorodność szkła sprawia, że opcja jego zastosowania jest wprost bezgraniczna.

Nie da się zaprzeczyć, że niezwykle sprężyste szkło (kliknij w link) bywa obecnie uwielbianym detalem architektów wnętrz oraz producentów sprzętów. Bowiem można je scalać z najróżniejszymi elementami, chociażby z stalą czy drzewem, a również wykorzystywać jego przeróżne rodzaje, jakie fantastycznie wyglądają dokładnie w każdym pomieszczeniu. Chyba każdy również potwierdzi, że oszklone ściany działowe, czy oszklone okna, z fazowego lśniącego szkła, w ciepły dzień stworzą niesamowite, wielobarwne odcienie. A w nocy, przy świeczkach, nastrój będzie wprost bajeczny.
słuchawki

Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com

szkło

Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Należy też przyznać, że szkło (więcej na stronie) cieszy się stuleci, ogromną sławą wśród rzeźbiarzy, jacy proponują obecnie indywidualne projekty sztuki konsumpcyjnej, jakie bywają coraz więcej wykorzystywane w nowatorskich gmachach. Obiekty ze szkła wyrafinowanego, robione bywają w krótkich kolekcjach i stanowią osobliwe szczegóły dekoracji, w budynkach biznesowych, galeriach handlowych, kaplicach, czy na lotniskach. Mogą to być ogromne rzeźby, zwierciadła, witraże, lub artystyczne stoliki. Ze szkła tworzy się także częstokroć statuetki na wyróżnienia i dużo innych przedmiotów, jakie używamy na co dzień.

Niezaprzeczalnie, szkło urzeka ludzi już od starożytności. Jest bezpieczne nawet dla uczuleniowców i sprawdza się też w pokoju dziecinnym. Z tego powodu i ty ulegnij jego urokliwości i ozdób swoje wnętrze już dziś.
admin

Comments are closed.