U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC

PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC

PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC
Tworzony z zamiłowaniem serwis miłośników sztuki komputerowej. Na stronie znajdziecie najciekawsze informacje z cyber-świata a wśród nich: newsy, porady, recenzje, testy. Serwis to częste aktualizacje i świeże newsy z cyfrowego świata.

Kolor do wyboru Eee PC 1015PEM

Autor: Asus
Źródło: Asus
W dziale Artykuły znajdziesz felietony, porady i recenzje dotyczące oprogramowania, sprzętu i Internetu. Sprawdzimy sprzęt, napiszemy o zagrożeniach dla Waszego komputera, zalecimy jaki kupić sprzęt. Na bieżąco śledzimy trendy w cyber-świecie i komentujemy aktualne wydarzenia.

Kategoria Newsy to z kolei nowinki techniczne dotyczące sprzętu, oprogramowania i sieci. Gdy pojawi się jakaś nowość w sieci, możecie być pewni, że zostanie to przez nas zauważone. Powiadomimy Was o nowych modelach kart graficznych czy monitorów, napiszemy o najnowszych wersjach oprogramowania.

Kategoria Testy to raj dla graczy. Dokładnie sprawdzimy co mogą nowe modele kart graficznych, układów chłodzenia czy dysków twardych. Czy można wyciągnąć z nich tak dużo, żeby nowe gry działały z najwyższymi ustawieniami? Właśnie tutaj znajdziecie odpowiedzi na te i inne pytania.

admin

Comments are closed.