U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Każda gospodyni wie, jak pomocne bywają w kuchni (ale nie tylko) przeróżnego rodzaju sprzęty

Każda gospodyni wie, jak pomocne bywają w kuchni (ale nie tylko) przeróżnego rodzaju sprzęty

Każda gospodyni wie, jak pomocne bywają w kuchni (ale nie tylko) przeróżnego rodzaju sprzęty
Dzisiaj każda żona i mama chce, żeby jej bliscy jedli pełnowartościowe posiłki. Wobec tego próbuje ograniczać swym dzieciom ilość cukru, które mogłyby zjadać przy okazji pochłaniania cukierków.

pamięć flash

Autor: MPM
Źródło: MPM

Oczywiście, nie chodzi wyłącznie o cukier, ale też o konserwanty, których mamy całą masę w pożywieniu przetworzonym.
producenci

Autor: tony_duell
Źródło: http://www.flickr.com
Aby móc dbać o zdrowie swe i swoich najbliższych, musimy jednak spędzić dłuższą chwilę w kuchni. Jeżeli ktoś lubi pichcić, to nie będzie to dla niego zbyt wielki problem czy wyjątkowo bolesne poświęcenie. Jednak należy mieć do pomocy sojuszników – a są nimi wszystkie kuchenne urządzenia. Ostatnimi czasy niezwykle popularny stał się wielofunkcyjny blender, którym jesteśmy w stanie rozdrobnić lód, szatkować warzywa albo stworzyć idealnie gładkie smoothie. Jeśli skusimy się na zakup wielu sprzętów, nie tylko blendera, to warto zdać się na rewelacyjne, rodzime firmy.
Zelmer istnieje na rynku od 1951 roku i rewelacyjnie sobie radzi pomimo konkurencji z Niemiec lub tanich Chin. Jest to poniekąd dowód na to, że akcesoria Zelmer są najwyższej klasy. Dodatkowo, Polacy chcą promować swoje rodzime spółki, nieważne czy będzie to sadownik, firma mleczarska czy producent urządzeń AGD. Jesteśmy wtedy dumni, że nasze produkty są doskonałej jakości. Zelmer również eksportuje swe urządzenia za granicę.

A asortyment ma naprawdę imponujący – zaczynając od sucharek i odkurzaczy na tosterach i ekspresach do kawy kończąc. Tak naprawdę, cały nasz domowy sprzęt może być kupiony właśnie u nich.
admin

Comments are closed.