U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Jakie produkty produkuje chińska spółka pod nazwą Xiaomi?

Jakie produkty produkuje chińska spółka pod nazwą Xiaomi?

Jakie produkty produkuje chińska spółka pod nazwą Xiaomi?
W obecnych czasach funkcjonuje naprawdę wiele różnych firm, jakie zajmują się realizacją nie tylko innowacyjnych sprzętów, lecz też (jeśli tego potrzebuje dane urządzenie) dedykowanego do nich oprogramowania.
Trzeba przyznać, że wiele z tego typu spółek wywodzi się z Azji.

Warsztat samochodowy

Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jest ze spółką pod nazwą Xiaomi (polecamy obudowa Xiaomi Redmi 3), jaka posiada swoją siedzibę w stolicy Państwa Środka. Korporacja była otwarta 6-go kwietnia 2010 roku, a jej dyrektorem jest p. Lei Jun. Produkty wymienionej firmy wielokrotnie są oparte na technice północnoamerykańskiej firmy Apple, sam natomiast dyrektor jest często porównywany do wytwórcy wymienionej firmy z obecnym w jej znaku firmowym jabłkiem. Produktami firmy Xiaomi są nie tylko smartfony (taki był ich pierwszy produkt), ale też np. powerbanki, tablety, kamerki sportowe, telewizory, głośniki – sprawdź więcej – przenośne, żarówki czy nawet inteligentne buty.
Należałoby też nadmienić, że wymienione towary nie są wyprodukowane w niskiej jakości. Odwrotnie – bardzo często wygrywają różne testy z produktami produkowanymi przez konkurencję. To, co jeszcze odróżnia firmę Xiaomi od innych firm jest to, że przez stosunkowo znaczny czas nie chciała posiadać własnej sieci dystrybucyjnej, a sprzedawała swoje produkty tylko przez swa stronę w internecie.

Gdy jednak klienci przekonali się o niemałej jakości urządzeń, prezes firmy postanowił nawiązać współpracę z różnymi hurtowniami. Obecnie więc moglibyśmy te zalecane przez dużą ilość ludzi towary kupić też w marketach z AGD.
admin

Comments are closed.