U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Informacje dotyczące wyposażenia domu

Informacje dotyczące wyposażenia domu

Informacje dotyczące wyposażenia domu
Każdy z nas doskonale wie, iż wszelkiego typu urządzenia mają to do siebie, iż po pewnym czasie mogą sprawiać kłopot w użytkowaniu. Jak poradzić sobie z takimi problemami? Podsuwamy rozwiązania na dwa częste problemy, jakie występują w każdym domu.

czyszczenie pralki

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
specjaliści

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Jak oczyścić pralkę?
Po pewnym okresie użytkowania pralka może nieprzyjemnie pachnieć. Aby zwalczyć przykry zapach unoszący się z bębna, bez wątpienia konieczne jest czyszczenie pralki odpowiednimi środkami – . Takiś środków trzeba użyć w miejscach, gdzie widoczny jest grzyb, ale również trzeba oczyścić dozowniki na proszek oraz płyn. Prostym sposobem na oczyszczenie bębna będzie wlanie dwóch litrów octu spirytusowego i wsypanie odkamieniacza do pralek. Następnie należy ustawić najwyższa temperaturę oraz wlączyć pralkę (z pustym bębnem). Można także użyć 2 opakowań kwasku cytrynowego i 2 szklanek octu. Dobrym sposobem na oczyszczenie bębna jest włączenie pustego prania na 90 stopni Celsjusza z pół kg sody oczyszczonej. Jeśli tego typu zabiegi nie pomogą w pozbyciu się przykrych zapachów, wtedy może okazać się, iż konieczna jest wymiana jakiegoś elementu w pralce.
Jaki pilot kupić?
Chyba każdy właściciel jakiegokolwiek elektronicznego sprzętu, takiego jak telewizor czy odtwarzacz płyt, spotkał się z problemem, gdy jeden z pilotów się zepsuł albo zaginął -jaki pilot kupić. Ręczne obsługiwanie takich urządzeń nie jest komfortowe, dlatego pojawia się dylemat – jaki pilot kupić? Dobrze wiedzieć, że w takiej sytuacji nie trzeba kupować oryginalnego pilota, oddzielnego do każdego urządzenia. Dzisiaj można kupić uniwersalny pilot. Taki pilot może pasować do wielu urządzeń elektronicznych, różniących się funkcją i modelem, przed kupnem należy jednak upewnić się jakie konkretnie urządzenia będzie obsługiwał.

Poza tym, nie zawsze trzeba kupować pilot, innowacyjne technologie pozwalają na sterowanie sprzętami w domu za pomoca smartfona. Jeśli interesuje nas takie rozwiązanie należy znaleźć firmę, która zaprojektuje dla nas inteligenty system sterowania urządzeniami.
admin

Comments are closed.