U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Dlaczego kochamy się związywać?

Dlaczego kochamy się związywać?

Dlaczego kochamy się związywać?
Niejeden z was ma swoje deptaki, znajomych, z którymi lubi obcować, preferowane, kolacje, loga, sztuki i nawet jeśli się nie przyznajemy, to jednak jakaś moc ciągle prowadzi was do tego samego.

czemu tak się dzieje?
Weźmy przykładowo sławne loga. Jak twierdzą badacze znak firmowy, jest dla nas atrybutem uznania i potwierdzeniem niekwestionowanej ważności, więc często chcemy wybierać Produkty firmowe, a dodatkowo stawiamy na loga najlepiej wam znane i skontrolowane. Jesteśmy wtedy przekonani, że słusznie wydajemy pieniądze i nie nadziejemy się na coś niemiłego.
ceny

Autor: Konsorcjum FEN

Jeśli na przykład zamówiłeś kiedyś smartfon Samsung i jesteś z niego USAtysfakcjonowany, to gdy będziesz wymieniał telefon na nowszy, zapewne będziesz chciał kupić tę samą firmę. Wydarza się tak dlatego, że nienawidzimy odmian i kiedy już coś jeden raz wypróbujemy, to często chwytamy się naszej opinii, bo automatycznie boimy się coś utracić. Przywiązanie do sprawdzonej dziewczyny, czy też rzeczy, a nawet jedzenia, ofiarowuje nam poczucie bezpieczeństwa i nie nawołuje do lekkomyślności i nie ma oczywiście w tym niczego zdrożnego, Samsung to z pewnością uznana marka. Jednak niekiedy trzeba otworzyć się na przemiany, tylko po to, żeby poznać różny smak. Byt, ciągle płynie, a kiedy jesteśmy otwarci na degustacje, wtedy zaczynamy być wszystkimi elementami istoty.

Kiedy więc zwykle chadzasz utartymi ścieżkami, zatrzymaj się i rozpocznij zadawać pytania, serfować, próbować. A kiedy nam się nie spodoba, zawsze możesz wrócić do tego co wcześniej posiadałeś, a może jednak doświadczysz, że przemiany ożywiają?
admin

Comments are closed.