U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Czym są Virtual Data Room, a więc wirtualne pokoje danych?

Czym są Virtual Data Room, a więc wirtualne pokoje danych?

Czym są Virtual Data Room, a więc wirtualne pokoje danych?
Datapoint Virtual Data Room to nowoczesne podejście informatyczne do obsługiwania różnych transakcji.
Oprogramowanie to jest poświęcane średnim oraz małym przedsiębiorstwom oraz usprawnia klasyczne badanie Due Diligence, a więc działania mające na celu zgromadzenie jak największej liczby informacji o konkretnej inwestycji.

Virtual Data Room Polska to internetowa platforma do przechowywania, katalogowania jak też udostępniania dokumentów, do jakiej mają dostęp tylko użytkownicy z firm zaangażowanych w to badanie. Dedykowana jest transakcjom, jakie wymagają równoczesnej pracy wielu grup roboczych nad tym samym zespołem dowodów. Platforma ta pozwoli dzielić dane z akcjonariuszami, konsultantami, PRacownikami firmy i potencjalnymi inwestorami w tym samym czasie.

Jeżeli ten artykuł jest dla Ciebie ekscytujący, sprawdź informację (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/oprogramowanie-i-digitalizacja/kluczowe-rozwiazania-dla-biznesu) przedstawiającą podobny temat. Najprawdopodobniej ona również Cię zainteresuje.

Zapewnia bezpieczny przesył danych a także dużo bezpieczniejsze gromadzenie dokumentów w stosunku do fizycznego data room’u. Dzięki przystępnym raportom jest możliwość monitorowania działań poszczególnych eksploatatorów. Pozwala to zorientować się, które dokumenty ogniskują szczególną uwagę inwestorów, ale również powiększa bezpieczeństwo danych.

Linux
VDR posiada też funkcję zarządzania uprawnieniami, dzięki czemu dostęp do informacji mają tylko upełnomocnione osoby. Aplikacja ta jest dostępna w modelu SaaS i nie wymaga instalacji na kompach użytkowników.

Zapewnia dojście wszelkim eksploatatorom z opcjonalnego miejsca, o dowolnym czasie, z pułapu przeglądarki internetowej. Jedynym ograniczeniem będzie dostępność internetu.
admin

Comments are closed.