U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Czym cechują się nowiutkie oraz bardzo ciekawe domy na wrocławskim Psim Polu na blokowisku pod nazwą Olimpia Port?

Czym cechują się nowiutkie oraz bardzo ciekawe domy na wrocławskim Psim Polu na blokowisku pod nazwą Olimpia Port?

Czym cechują się nowiutkie oraz bardzo ciekawe domy na wrocławskim Psim Polu na blokowisku pod nazwą Olimpia Port?
Stolica Dolnego Śląska to śliczne stare miasto, które widnieje w atlasach niemalże od początków istnienia państwa ojczystego. Kiedyś było określane jako miasteczko 100 mostków, choć przed II-gą wojną św. było ich ponad 300.

Zabytkowy Rynek, bardzo popularne wrocławskie ZOO, Plac Grunwaldzki, lub piękne wrocławskie parki to jedynie kilka z pretekstów, dla jakich warto osiedlić się w tym mieście.
olimpia port

Autor: Andrew Magill
Źródło: http://www.flickr.com
A gdzie dobitnie? Najwłaściwiej na nowo oddanym do użytku osiedlu o nazwie Olimpia Port, jakie położone jest w dzielnicy Swojczycach.

Sprawdź ten tekst, to także stanowi świetne źródło (etteplan.com/pl/specjalizacje) opisywanego zagadnienia. Nie zwlekaj i kliknij a na pewno nie pożałujesz.

To niezwykle piękna kraina, gdyż znajduje się zaledwie kilka minut drogi od serca Wrocławia. Sama inwestycja deweloperska pod nazwą Olimpia Port to wykonana w drugiej poł. 2016 roku i jest złożona z trzynastu 4 albo pięcio poziomowych domów. Te z kolei posiadają dokładnie 352 piękne mieszkania, z jakich roztacza się śliczny krajobraz na Odrę.

Jeśli uważasz, że nie znajdziesz w internecie niezwykłych informacji, to przekonaj się (https://kamrec.pl/dlugopisy-z-kamera) treści, gdyż można w nich przeczytać ważne dane na pasjonujący Cię wątek.

Warto także wspomnieć, że wszystkie budowle w zespole Olimpia Port mają poziomy piwniczne. W nich także przewidziano miejsca postojowe dla lokatorów Olimpia Port.

Osiedle Olimpia Port to najlepsze stanowisko do osiedlenia sie ze swoją familią, ponieważ kupując jedno z oferowanych lokali, nabywca kupuje nie tylko parę cegieł, ale niezwykle wygodny lokal w bardzo właściwej lokalizacji. W okolicy są przedszkola, sklepy i pozostałe punkciki użyteczności miejskiej. Nie ma także najmniejszego kłopotu z komunikacją z pozostałymi dzielnicami stolicy Dolnego Śląska.

Do Olimpia Port dojeżdża kilka kluczowych linii autobusów miejskich i 2 tramwajowe. Miłośnicy uprawiania sportu także odnajdą tu nie lada atrakcję – jest to Ślęza. W pobliżu mieści się także klub rowerowy.
admin

Comments are closed.