U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Atrakcyjne oferty telefonii komórkowych mobilnego Internetu na kartę

Atrakcyjne oferty telefonii komórkowych mobilnego Internetu na kartę

Atrakcyjne oferty telefonii komórkowych mobilnego Internetu na kartę
Obecnie wyjątkowo cenimy sobie nieograniczoną możliwość korzystania z sieci internetowej. Nowoczesne telefony komórkowe są przystosowane do używania przeglądarek internetowych, a operatorzy popularnych sieci, chcąc sprostać naszym oczekiwaniom, oferują pakiety internetowe w bardzo korzystnych cenach.

Internet na mobilnym urządzeniu

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com

W szczególnie popularnej ofercie bez abonamentu Orange Pop, mamy do wyboru dużo pakietów internetowych, przystosowanych do naszych preferencji. Jest także możliwość kupna pakietów jednodobowych z limitem danych 200MB, trzydziestodniowych z 500MB lub 2GB, a nawet 5GB z nielimitowanymi SMS-ami. Nie zobowiązujemy się do płacenia żadnego abonamentu, po prostu według naszych preferencji jednorazowo zakupujemy interesujący nas wariant, rzecz jasna nie rezygnując z obecnej taryfy. Ponadto w ramach Orange Free na kartę możemy otrzymać gratisowe bonusy internetowe, które są uzależnione od sumy doładowania. W ten sposób mamy możliwość zyskać od 500MG aż do 36GB! Promocje dotyczą nawet najmniejszych doładowań! Kolejną ofertą Internetu mobilnego z dodatkowymi bonusami jest Plus Internet na kartę.

Jeżeli nie chcesz, aby umknęły Ci inne podobne kwestie dotyczące przedstawianego tutaj tematu, to kliknij i więcej zobaczysz w treści (https://www.maxy.pl/pol_m_KATEGORIE_Dom-i-ogrod_Wagi-205.html).

Po samym zakupie starteru dostajemy już 3GB darmowego Internetu, a do dwunastu doładowań za przynajmniej 20 zł, dostajemy 1GB gratis. Mamy więc możliwość otrzymania gratis aż 12 GB ultraszybkiego Internetu w technice LTE. Oczywiście, aby móc skorzystać z tych propozycji potrzebujemy odpowiedniego telefonu. Samsung Corby posiada funkcje HTML i WAP, które umożliwiają dostęp do Internetu (najlepsze smartfony na Ceneo). Ponadto więcej na tej stronie ma duży, wygodny panel dotykowy, który znacząco ułatwia oglądanie stron internetowych, a pamięć wbudowana wynosi aż 96 MB. Dlatego też Samsung Corby jest bardzo często kupowanym telefonem.

Na pewno należy przyznać, że jeśli chodzi o Internet bezprzewodowy, to Orange jest bardzo konkurencyjnym operatorem na rynku telefonii komórkowych (orange starter free na kartę). Orange POP i świetna funkcja Orange Free na karte gwarantuje oszczędność pieniędzy, jest bardzo permisywna, dostosowująca się do osobistych upodobań każdego klienta. Plus Internet na karte jest także dość kuszącą propozycją, z tego powodu, że zapewnia dostęp do technologii LTE.
admin

Comments are closed.