Modne akcesoria do urządzeń Samsunga

Komórki i smartfony to urządzenia, które narażone są na różne czynniki. Wieża albo telewizor są postawione na półce i jeżeli nie przewróci ich przykładowo kot albo małe dziecko, to chyba nic poważnego im się nie stanie. Ale z komórkami to całkowicie inna sprawa. Nosi się je w kieszeniach, torebkach i plecakach, często zdarzyć się może, że coś na nie upadnie albo same spadną wyższa.

etui dla Galaxy

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też kupując komórkę warto od razu pomyśleć, w jaki sposób będzie go można chociaż trochę zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Jednym z pomysłów na to może być znalezienie aparatu z klapką, tego typu rozwiązanie ma taki plus, że po zamknięciu klawiatura i ekran chronione są przed możliwością uszkodzeń. w stanie złożonym telefon ten ma niewielkie rozmiary i łatwo będzie się mieścił w nawet niedużej kieszeni czy torebce. Solidna oraz trwała obudowa na tyle zabezpiecza urządzenie, że nawet upadek z niewielkiej wysokości raczej mu nie zaszkodzi.

Jednak w sprzedaży zdecydowana większość telefonów posiada płaski, duży ekran, składane telefony nie cieszą się aż tak dużą popularnością. Dlatego też kupując taki model telefonu powinno się pomyśleć o jakieś porządnej możliwości ochrony dla niego. W sklepach jest ich duży wybór i przeważnie są one dedykowane do danej wersji komórki, na przykład Samsung EF-CN900B flip S-view pro Galaxy Note 3 Czarny (EF-CN900BBEGWW) będzie pasował do dokładnie tego rodzaju smartfona, podobnie Samsung ETUI FLIP DO GALAXY S III MINI granatowe (EFC-1M7FBEGSTD) () nie sprawdzi się raczej przy innych telefonach tego producenta. Oba wymienione pokrowce są dokładnie i porządnie zrobione i bez zastrzeżeń powinny spełniać swoją funkcję. Jest to o tyle ważne, że często możemy spotkać produkty kiepskie jakościowo, które w skrajnym przypadku mogą spowodować uszkodzenie sprzętu zamiast go zabezpieczać. Dość interesującą opcją może też być Samsung etui silikonowe do Samsung etui silikonowe do Samsung Galaxy S3 niebieskie (EFC-1G6WBECSTD) (kupuj taniej), to etui jest wykonane z bardzo elastycznego silikonu i posiada łącza ze specjalnymi zatyczkami. Przez to aparat jest w dużym stopniu chroniony przed kurzem, wilgocią i upadkami.