Metody na filmowanie w skrajnych warunkach

Sporty ekstremalne w ostatnim czasie zdobyły dużą popularność, nie tylko dzięki możności doznania przygody i poczuciu przyrostu adrenaliny

Ludzie oglądający film w kinie

Autor: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz i możliwości ich jednoczesnego uchwycenia za pomocą kamery, dzięki czemu można powracać do nich za każdym razem kiedy tylko zapragniemy – bardzo pomocna strona –

Pierwszym krokiem który trzeba wykonać chcąc kamerować nasze wyczyny sportowe będzie dobór kamery. Idealnym rozwiązaniem może okazać się kamera sportowa, jaka doskonale sprawdzi się w tego rodzaju projektach. Co więcej istnieje możliwość dopasowania wielu rodzai stateczników, jakie są wręcz nieodzownością jeżeli pragniemy nagrać obraz filmowy wysokiej jakości, który zapewnimy tylko i wyłącznie dzięki dobremu unieruchomieniu aparatu. W ów sposób nabędziemy pewność, iż obraz będzie prezentował wyłącznie nasze ruchy, a nie na przykład ruch aparatu, jaki może unicestwić zamierzony efekt.
Do tego rodzaju kamerowania świetnie nada się przykładowo statecznik, który ma możliwość umocowania na naszym kasku bądź choćby jednośladzie jeśli go wykorzystujemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ów temat, to zajrzyj na naszą nową witrynę oraz dowiedz się (https://futurae.pl/blog/zdjecia-z-drona-jak-wybrac-operatora) czegoś nowego o tym wątku.

Wtenczas takie filmowanie jest o wiele bardziej efektowne i skuteczne niż mogłoby się z początku zdawać. A każdy kto chociaż raz spróbował wie, iż bardzo prędko statecznik okaże się dla niego czymś praktycznie koniecznym – .

W czasie gdy bezzałogowe statki mnogości osób kojarzą się z nowoczesnym przyrządem wojskowym, okazuje się, że są one coraz szerzej użytkowane w cywilnych zastosowaniach

Owe fruwające przyrządy są coraz popularniejsze, a w nadchodzących latach szykuje się intensywny boom na filmy wykonane przy wykorzystaniu bezzałogowców DJI Phantom 4.