Kupuj tanio!

Niewielu z nas robi zakupy – nawet niezbyt kosztowne, czy pod wpływem impulsu – bez wcześniejszego sprawdzenia, ich ceny u konkurencji. W czasach internetu, oraz coraz bardziej rozwijającej się e-sprzedaży, porównanie cen przed zakupem wydaje się być jak najbardziej trafione.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Ułatwiają nam to specjalnie przygotowane porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która wyróżnia się największym powodzeniem wśród użytkowników internetu z powodu wielce kuszących ofert.

Jak posługiwać się Ceneo? To naprawdę nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo przebiega wręcz intuicyjne. Jeżeli wiemy jakiego produktu szukamy, należy wpisać jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, znajdującej się na górze strony. Z kolei gdy właśnie zapoznać się bliżej z artykułem (np.

Jeżeli chcesz uzyskać równie absorbujące informacje na opisywany temat, to przenieś się do źródła (https://zygzakrent.pl/kontakt/), który zawiera ważne wiadomości w odniesieniu do prezentowanego problemu.

telewizorem), wejdźmy w właściwą właściwą zakładkę, a tam poznamy interesujące nas parametry techniczne urządzenia i najniższą cenę.

Aby w pełni korzystać z tej porównywarki cenowej, nie trzeba się nigdzie logować. Wszystkie informacje zawarte na stronie są ogólnodostępne i ma prawo korzystać z nich każdy.

Ceneo to rodzaj serwisu troszczący się o wizerunek swój i swoich klientów. W związku z tym przygotowało program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze umieszczane w serwisie są zgodne z rzeczywistością. Dzięki zastosowaniu specjalnej weryfikacji komentarzy, strona nie dopuszcza do fałszywych opinii o sklepach.

Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz więcej sklepów traktuje obecność serwisie jako miejsce promowania swoich produktów.

Od momentu gdy na polskim rynku mogliśmy zauważyć poczynania porównywarki cen wszelakich produktów, sklepy lawinowo decydowały się na współpracę z nimi. Dzięki temu klient ma możliwość, by szybko i łatwo wygenerować indywidualne zestawienie, zawierające ceny czy nazwy sklepów i wybrać najbardziej korzystną ofertę .

Jakie zalety posiadają porównywarki e-sklepów? Większa ilość odwiedzin w sklepie, to automatycznie większa sprzedaż, rozpoznawalność marki – co ma nie lada znaczenie w przyszłości (klient nabiera zaufania i wraca) a także mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Korzystanie z Ceneo? To się opłaca!