Koszty obsługi faktur

Toniesz w fakturach? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają za dużo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym jest efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują profesjonaliści, którzy zdali sobie sprawę, w jak ogromne koszta może wpędzić firmę manualna obsługa faktur. Dzięki swojej obszernej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o 60 procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury (www.efematic.pl/) są sprowadzane do formatu tabelarycznego i zależnie od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury zostaną przekazane do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania korzysta już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Teraz czas na Ciebie. Przyłącz się do usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których nikt już nie przejmuje się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware – jesteśmy tutaj -.

Źródło: Efematic