Klasyczne modele telefonów – które są godne uwagi

W obecnych czasach telefon komórkowy to urządzenie praktycznie niezbędne każdemu. Niezależnie od tego, czy używamy go do pracy, czy do kontaktów z bliskimi, ciężko sobie wyobrazić świat pozbawiony tego wynalazku.

samsung b3410

Autor: connectors distribution box
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz różniejszych modeli komórek, pragnąc trafić w gusta jak najszerszego grona konsumentów. Na dużą uwagę zasługuje firma Samsung. Warto wymienić kilka modeli godnych polecenia, które stanowią idealną alternatywę dla osób, które wolą klasyczne telefony, a nie popularne współcześnie smartfony.
Produkty

Autor: Veracomp SA
Źródło: Veracomp SA
Jedną z opcji stanowi Samsung B2700 – . Jest to bardzo klasyczny model, z typową klawiaturą, wyposażony dodatkowo w aparat fotograficzny o matrycy 2 Mpx. Idealny wybór dla tych, którzy potrzebują telefonu tylko do dzwonienia lub pisania smsów. Co ważne, model ten wyposażony jest w mocną baterię, która może wytrzymać nawet kilka dni.
Innym telefonem który jest już bardziej zaawansowany, jest Samsung B3410. Jest to model wyposażony w wysuwaną klawiaturę QWERTY. Takie rozwiązanie sprawia, iż pisząc sms nie musimy kilkukrotnie klikać na dany klawisz w celu uzyskania pożądanej litery, gdyż w tego typu klawiaturze każda literka ma swój własny klawisz.

laptop

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Podobne rozwiązanie dotyczące klawiatury cechuje telefon Samsung Chat 222, aczkolwiek w tym przypadku nie wysuwa się jej. Sam telefon jest zbudowany w taki sposób, iż jest dosyć szeroki, a rozbudowana klawiatura znajduje się poniżej ekranu – .
Samsung d900i to natomiast coś po środku, między wymienionym na początku Samsungiem B2700 a Samsungiem B3410. Mamy tu do czynienia z klasyczną klawiaturą, która jest dodatkowo wysuwana.

Powoduje to, iż jest to najbardziej kompaktowy ze wszystkich analizowanych tu modeli.
Bez względu na to, na jaki model się zdecydujemy, powinniśmy kierować się przede wszystkim naszymi upodobaniami. Warto rozważyć także potrzeby oraz cel, w jakim pragniemy zakupić telefon.