Każdy laptop powinien mieć oryginalne oprogramowanie oraz system antywirusowy

Wszyscy wiemy, że w biurach każdy komputer powinien posiadać wyłącznie oryginalne i legalnie zakupione programy. Nie istnieje inny sposób.
Kiedyś masa osób posiadało nielegalne systemy.

Reklama online

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Twitter

Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
systemy

Autor: LORUS
Źródło: LORUS
Były one piracko kopiowane. Jednak taki proceder istniał w szalonych latach początku kapITalizmu. Dzisiaj nikomu już to raczej nie przychodzi do głowy. Prócz tego, że jest to po prostu nielegalne, to przynosi też wstyd osobie, która posiada tego typu oprogramowanie. Można również mieć problemy z polskim prawem, jeśli na tym procederze złapie nas policja. Najczęściej kontrolowane są firmy, gdyż one zwykle posiadają dosyć dużą liczbę komputerów. Wówczas każdy taki komputer musi mieć oryginalne systemy antywirusowe oraz operacyjne. Na szczęście przy zamawianiu nowego komputera duża cześć ma już zainstalowany legalny system. To fantastyczne wyjście, gdyż nie trzeba go wtedy kupować oraz instalować. Nie trzeba nawet o tym pamiętać. Zarówno system operacyjny, ale i antywirusowy trzeba raz na jakiś czas uaktualniać. One same poinformują nas o tym, kiedy będzie to konieczne, więc nie musimy sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są niezwykle istotne, gdyż wówczas komputer jest w stanie prawidłowo pracować. To samo tyczy się programów antywirusowych. By mogły skutecznie niszczyć wirusy, muszą się udoskonalać.

Z tego powodu co jakiś czas aktualizacja jest po prostu potrzebna.

Jeżeli masz ochotę rozszerzyć swą znajomość rzeczy, to przestudiuj ciekawy wpis (http://www.hurtopony.pl/opony-debica.html). W nim wyłożyliśmy ekstra i ciekawe informacje.

System operacyjny można mieć różny. Wszystko uzależnione jest od tego, na czym się nam najlepiej pracuje. Ważny jest interface i intuicyjność wszystkich ikonek, by komputer nas nie irytował.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,