Kabura do telefonu, to znaczy użyteczna i szykowna ochrona

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego wizerunkiem. Zwykle dba on o swój sprzęt jak tylko zdoła, chroni przed tym, by nie spadło ze znacznej wysokości itp. Pomimo tego na poniektóre uszkodzenia nie mamy wpływu – w jaki sposób więc zabezpieczyć przed tym swoje urządzenie?

telefon

Autor: HTC
Źródło: HTC
Zadbany telefon jest wizytówką jego posiadacza, albowiem jak troszczy się on o niego, tak pewnie dba o auto, w dalszym ciągu dom itd.. Zakładając etui na swoją komórkę troszczymy się, by nie rysowała nam się ona przy wyjmowaniu ze spodni lub otarciu o coś ostrego w torebce. Skórzana lub też nie, kabura do HTC, Nokii czy też telefonu innej firmy to pierwszorzędne wyjście dla postaci, która docenia wygodę i elegancję. Niemało razy zapewne spotkaliśmy się z kimś, kto zamiast w kieszeni czy torebce trzyma własny aparat telefoniczny w ręce. W tej pierwszej bowiem nie zawsze się mieści (producenci sporządzają raz za razem większe gabarytowo komórki), a w torebce nie za każdym razem można go błyskawicznie wykopać. Z jakiego powodu natomiast stylowe? Wykonana z ekoskóry, naturalnej skóry albo silikonu kabura do HTC (sprawdź tutaj) posiada zazwyczaj jednostajny odcień lub też subtelny i elegancki wzór. Nie jest bardzo krzykliwa, niekiedy na tyle prosta, iż wręcz niedostrzegalna. Pokrowiec prawie że za każdym razem ma system mocowania za pomocą szlufki do paska od spodni lub torebki przepasanej przez ramię.

produkty

Autor: Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Czy taki system noszenia telefonu jest bezpieczny? Dużo osób niepokoi się o to, że pozostaną okradzieni, tymczasem tak faktycznie aby do tego doszło należy być wielce nieuważnym. Tego typu gadżet posiada albowiem zapięcie magnetyczne, umożliwiające zapięcie urządzenia w futerale. Od poniektórych osłon da się odpiąć zaczepy elektromagnetyczne mocujący,za pomocą czego będziemy mogli cieszyć się klasyczynym etui, a w pilnych przypadkach utwierdzić go do paska. Cena takiej kabury wynosi plus minus o kilku do kilkuset złotych, w zależności od gatunku półproduktu użytego do jej przyrządzenia.

Aparat telefoniczny jest nijako wizytówką użytkownika, skutkiem tego winien on o niego dbać. W stosunku do możliwości finansowych, powinniśmy nabyć i użytkować etui, bowiem gwarantuje ono schludny wygląd i ochronę przed niespodziewanymi trafami, a także jest pożyteczne.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,