Jest masa osób, które w łazience odpoczywają — można czytać gazetę i od niedawna można również oglądać telewizję

Są tacy, którzy w łazience lubią odprężyć się i wypić w wannie wino albo czytać gazetę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na odrobinę innego zajęcia — czyli szansę oglądania w wannie telewizji?
Wejść do wanny pełnej gorącej wody z pianą czy olejkami aromatycznymi i.

Sweex Dual USB Charger

Autor: Sweex
Źródło: Sweex
Głośniki Genius SP-HF2020

Autor: Genius
Źródło: Genius
.. obejrzeć film. Tak, tak, to możliwe. Dzięki nowoczesnej technologii pewne spółki mają w katalogu już obecnie taki sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznakowany znakiem IPX5, co gwarantuje stuprocentową ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To doprawdy fantastyczne osiągi.

Czy zainteresował Cię nasz tekst? Jeśli tak, to kliknij tutaj (http://www.qalcwise.com/apps/praca-zdalna-programy-do-pracy-zdalnej/) i przeczytaj tam następne fascynujące posty. Nie czekaj!

Oczywiście żaden właściciel takiego telewizora pewnie nie ma zamiaru trzymać go pod prysznicem i sprawdzać tych informacji. Chodzi jednakże o bezpieczeństwo. W łazience zazwyczaj przecież jest sporo wilgoci. Osoby, które będą oglądać telewizję, będą mieć zapewne mokre palce. Nie może dojść do żadnego zwarcia oraz porażenia prądem. Dlatego normy dla tego rodzaju elektroniki są szalenie wyśrubowane. Telewizory te są zasilane stosunkowo niskim napięciem, co dodatkowo obniża niebezpieczeństwo porażenia i oprócz tego powoduje, że jesteśmy eko. Rzecz jasna wszelkie wejścia do urządzenia są odpowiednio przygotowane tak, żeby nie dostała się do nich woda. W zestawie wraz z telewizorem często znajduje się uchwyt, dzięki któremu możemy telewizor umieścić na ścianie.

Wówczas już w pełni będziemy w stanie delektować się wieczorem w wannie. Małe SPA oraz ukochany film to idealna forma relaksu.