Jeśli organizujemy koncert lub występ to oświetlenie estradowe będzie pierwszą sprawą, o której pomyślimy – oświetlenie PAR lub LED reflektor świetnie się wtedy przydadzą

W czasie koncertu lub wystawianej sztuki teatralnej niezwykle istotne jest oświetlenie estradowe. Niewielu pojmuje, jak fachowy jest ten sprzęt w obecnych latach.
Przewodzi tu oświetlenie PAR.

meble

Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Są to lampy, które bardzo precyzyjnie można poustawiać i uwydatnić to, na czym nam najbardziej zależy. Są one także wysoce odporne na uszkodzenia i zmiany temperatury. Dlatego oświetlenie PAR doradza się w czasie imprez na otwartej przestrzeni, gdzie sytuacje są ciężkie do przewidzenia.

Czy proponowana treść (http://newhse.pl/nebosh-igc/) może zawierać przydatne informacje? Jasne, że tak! Zobacz, wchodząc w link i przeczytaj informacje odnośnie omawianego zagadnienia.

Lubią je pracownicy, którzy pracują z ustawianiem urządzenia przed koncertem. Z oświetleniem PAR nie należy obchodzić się delikatnie. Ich wytrzymałość jest potwierdzona w praktyce.

Kingston SSDNow serii V+

Autor: Kingston
Źródło: Kingston
oświetlenie estradowe

Źródło: pixabay.com
LED reflektor jest kolejnym przykładem specjalistycznego podejścia do instalacji oświetleniowej. Jego światło pochodzi od diod i jest punktowe. Sprawdza się on głównie przy tworzeniu układów świetlnych, co idealnie nadaje się na koncerty czy wystąpienia teatralne. LED reflektor posiada niesamowicie długą żywotność, co jest jego wyraźną mocną stroną. Jest nierzadko nazywany oświetleniem sceny. Dodatkowo, w konfrontacji z tradycyjną żarówką, jest niezwykle tani w eksploatacji. Diody pobierają dużo mniej elektryczności niż tradycyjne reflektory.

Oświetlenie estradowe to w dużej liczbie przypadków niezwykle kosztowny i wysokogatunkowy sprzęt. Jednak po inwestycji będziemy go cenić za wysoką jakość i wydłużony okres działania.