Jakim ubiorem podkreślić swoje najlepsze cechy?

Dużo Polek ma ogromny problem ze swoją kobiecością. Napotykają duże problemy, by ją zaakcentować właściwym strojem, czy dodatkiem. A przecież naprawdę powinnyśmy to czynić. Po to natura obdarowała nas takimi wdziękami, abyśmy mogły je eksponować. Naturalnie, znajdują się wśród nas takie kobiety, które lepiej odnajdują się w stroju chłopczycy. Ale co z pozostałymi kobietami, które nie mają pojęcia, w jaki sposób się kobieco ubierać? Spróbujemy omówić parę prostych trików.

Na pewno wszyscy się zgodzimy, że nic tak nie eksponuje kobiecych kształtów jak sukienka. Ten element ubioru został stworzony właśnie w tym celu, aby pokazać nasze atuty. Każdy, zapytany na ulicy, przechodzień płci męskiej, bez zająknięcia powie, że panie najlepiej wyglądają właśnie w sukienkach. A zatem, drogie panie, czas najwyższy zakupić kilka modeli, które zawsze muszą znajdować się w naszych szafach. Rzeczą, bez której nie mogłaby się obejść żadna stylowa kobieta, jest ponadczasowa mała czarna. To strój, który pasuje na każdą okazję. Inne kolory nie są już tak wszechstronne i pasują do różnych pór roku. Sukienki o kolorze kremowym doskonale służą nam wiosną, a te w kolorach pastelowych w lecie. Ale to nie jest żadna sztywna reguła.

półbuty damskie Kolejnym ważnym elementem kobiecości są z pewnością buty. Jeśli chcemy wzbudzać pożądanie męskiej części społeczności, nośmy obuwie na wysokim obcasie. Czółenka damskie są od dawna są symbolem seksapilu oraz wolności – Ale pamiętajmy, że w tego typu butach powinniśmy umieć się poruszać.

Jeżeli chciałbyś pogłębić temat, to zapraszamy Cię do tekstu, który opracowaliśmy pod zamieszczonym linkiem. Tam stale jest bieżąca treść (https://www.equiversum.pl/pl/c/Dla-konia/7).

Nie ma nic bardziej żałosnego, niż widok pani, która zabawnie chwieje się na niebotycznych obcasach. Jeżeli mamy lęk wysokości, wybierzmy niższe półbuty damskie.


Nie zapominajmy o akcesoriach, które są kluczowym dopełnieniem ubioru. Odpowiednia biżuteria, dobrana do okazji torebka, apaszka- tymi akcesoriami można odmienić wyraz naszej stylizacji. Wiele sklepów gwarantuje nam całą gamę czółenek damskich. Stąd też odwiedzając sklep jesteśmy w stanie nabyć obuwie. Swoistą kropką nad „i” jest makijaż, który powinien uwydatnić nasze atuty i zakryć niedostatki.

Zobacz pełną ofertę:

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,