Jakie są zalety telebimów używanych coraz częściej w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta wypełnione są reklamami, widać je praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy są już tak powszechne, że wielu ludzi nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnimi czasy zaczęła się pojawiać nowa możliwość na rynku reklamowym, która daje znacznie większe możliwości niż tradycyjne nośniki, a są nią telebimy.

telebim promocyjny

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Ich popularność bierze się z kilku rzeczy. Największą zaletą nowoczesnych telebimów jest fakt, że pozwalają na nieograniczone wprost możliwości zarządzania wyświetlaną treścią. Reklama tradycyjna jest umieszczana na jakiś czas, w trakcie jakiego trudno ją zmienić. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, można na nim emitować reklamy przez dowolny czas, a zmiana będzie się ograniczać tylko do wgrania nowego filmu do pamięci urządzenia – . Będzie to dawało naprawdę nieograniczone możliwości marketingowcom, a jednocześnie znacznie zwiększa skuteczność. Statyczne obrazy są przeważnie mijane bez żadnego odzewu, lecz ruszające się znacznie częściej będą przyciągać wzrok konsumentów.

Telebimy zaczynają opanowywać współcześnie coraz większy obszar reklamy wizualnej, a zainteresowanie nimi przede wszystkim będzie wynikać z ich naprawdę ogromnych możliwości. Mają one modułową budowę, więc w prosty sposób da się je montować w dowolnych kombinacjach. Jeśli będzie taka konieczność, to docelowy telebim może mieć nawet kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni – często można takie zobaczyć w czasie największych kulturalnych albo sportowych imprez.

telebimy

Autor: Randy
Źródło: http://www.flickr.com
Mają dużą odporność na warunki atmosferyczne, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od warunków oświetleniowych. Nie będzie miało znaczenia, czy jest dzień czy noc, za każdym razem telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Wynika to z ich budowy która jest oparta na wydajnych diodach.

Nie jesteś pewien odnośnie tego problemu? Po prostu sprawdź szczegóły dostępne właśnie na tej stronie. Wszystko jest starannie wyjaśnione.

Nie tylko emitują one bardzo mocne światło, ale również zużywają niewiele prądu, więc w każdym module pracuje nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy punkt złożony jest z trzech diod, to znaczy zielonej, niebieskiej i czerwonej, dzięki sterowaniu poziomem ich świecenia otrzymuje się barwę jego światła.