Jakie produkty produkuje chińska spółka pod nazwą Xiaomi?

W obecnych czasach funkcjonuje naprawdę wiele różnych firm, jakie zajmują się realizacją nie tylko innowacyjnych sprzętów, lecz też (jeśli tego potrzebuje dane urządzenie) dedykowanego do nich oprogramowania.
Trzeba przyznać, że wiele z tego typu spółek wywodzi się z Azji.

Warsztat samochodowy

Autor: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie jest ze spółką pod nazwą Xiaomi, jaka posiada swoją siedzibę w stolicy Państwa Środka. Korporacja była otwarta 6-go kwietnia 2010 roku, a jej dyrektorem jest p. Lei Jun. Produkty wymienionej firmy wielokrotnie są oparte na technice północnoamerykańskiej firmy Apple, sam natomiast dyrektor jest często porównywany do wytwórcy wymienionej firmy z obecnym w jej znaku firmowym jabłkiem. Produktami firmy Xiaomi są nie tylko smartfony (taki był ich pierwszy produkt), ale też np. powerbanki, tablety, kamerki sportowe, telewizory, głośniki przenośne, żarówki czy nawet inteligentne buty.
Należałoby też nadmienić, że wymienione towary nie są wyprodukowane w niskiej jakości.

Ciekawa wiadomość? Jeśli tak uważasz, ponadto wejdź na ten link – znajdziesz znacznie więcej w ofercie, która dotyczy rozpatrywanej tu tematyki.

Odwrotnie – bardzo często wygrywają różne testy z produktami produkowanymi przez konkurencję. To, co jeszcze odróżnia firmę Xiaomi od innych firm jest to, że przez stosunkowo znaczny czas nie chciała posiadać własnej sieci dystrybucyjnej, a sprzedawała swoje produkty tylko przez swa stronę w internecie.

Gdy jednak klienci przekonali się o niemałej jakości urządzeń, prezes firmy postanowił nawiązać współpracę z różnymi hurtowniami. Obecnie więc moglibyśmy te zalecane przez dużą ilość ludzi towary kupić też w marketach z AGD.