Jak urządzić wnętrze w starym stylu?

Obecnie panuje moda na współczesne pomieszczenia. Minimalizm i prostota opanowały nasze pomieszczenia. Jeśli jednak nie jesteś fanką nowoczesnych wnętrz, nie przejmuj się!

Klasyczny styl nigdy nie przeminie.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz więcej instalacje alarmów gdańsk dokładniejszych danych dotyczących analizowanego tutaj tematu. Z pewnością jest on niezwykle ekscytujący.

Obawiasz się, iż może to kosztować fortunę? No cóż, na pewno nie uzyskasz gustownego wnętrza małym kosztem, ale może Cię to kosztować dużo mniej, niż myślisz. Wystarczy trochę pomysłowości, złota rączka, rzeczy zyskane w spadku. Nie musisz być bogaczem, by mieć stylowe mieszkanko. Starczy, że postąpisz wedle paru prostych prawideł.

image - reklama

Autor: Bruno Pitrus
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim powinieneś pojąć jedną rzecz. Stylowe mieszkanie nie znaczy, iż całe będzie usłane starociami. Po pierwsze postarajmy się, by w naszym domku nie było kiczu. W owym celu określmy stonowaną kolorystykę taką jak białości, beże i brązy. Można dodać metalowe kolory srebro, brąz. Pamiętajmy jednakże, aby dodać te metale w postaci posążków, kandelabrów lub klamek. Nie korzystajmy z imitacji. Zatroszcz się o to, aby meble były drewniane bądź na takie wyglądały. W każdym razie żadnych miernych podróbek, albo płyt. Kolory także powinny być dopasowane do całej tonacji mieszkania. Możemy nabyć bądź zrobić tapicerowane sprzęty. Da to nadzwyczaj stylowy efekt. Pamiętajmy, że obicie i RAMy muszą stanowić dosyć duży kontrast. Zadbaj o elegancką nieszablonowość. Stylowe mieszkania to uwielbiają.

Niech Twa umywalnia nie wygląda zwyczajnie. Postaw na interesującą umywalkę. Nie koniecznie musi być ona biała. Połóż posadzkę stylizowaną na starą. Zawieś stare zdjęcia. Zatroszcz się o antyczne meble. Na komodzie ustaw gramofon.