U nas...

Zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Tag Instalacja elektryczna

zabezpieczone urządzenia elektryczne

zabezpieczone urządzenia elektryczne

W celu ochrony systemów fotowoltaicznych i podłączonych do nich przyrządów elektronowych przed przepięciami i sprzężeniami, aplikuje się specjalne ograniczniki fotowoltaika po stronie napięcia stałego, oraz typowe ograniczniki przepięć po stronie prądu zmiennego. Dobór niewłaściwych ograniczników przepięć jest w stanie stwarzać niebezpieczeństwo pożarowe dla urządzeń elektrycznych i elektronowych. Normy wykorzystywania ochrony przeciwprzepięciowej różnią się zależnie od użytej ochrony odgromowej.

Piorunochrony jako przyrządy do ochrony istotnych fragmentów sieci

Piorunochrony jako przyrządy  do ochrony istotnych fragmentów sieci

Piorunochrony są narzędzia jakie stosuje się do asekuracji istotnych elementów sieci.

Burze następują cały czas na całym świecie i powodują znaczne straty. Powodują niszczenie sprzętów zarówno przemysłowych, jak i w domu. Z uwagi na ich potężną i nieoczekiwaną naturę często wywołują fatalne następstwa w instalacjach elektrycznych.

Zabezpieczaj własny obiekt przed pojawianiem się przepięć, wykorzystując pewne oraz bezpieczne podzespoły

Obecna instalacja elektryczna w domach oraz obiektach komercyjnych bywa niesamowicie nowoczesna, lecz nadal jest narażona na wiele zagrożeń. Wpływ ich działania potrafi dochodzić do przerw w dostarczaniu prądu, co skutkuje zatrzymaniem prac jak również zakłóceniem codziennego trybu życia. Niejednokrotnie zdarza się także tak, że w efekcie nieprawidłowości w funkcjonowaniu instalacji, różne urządzenia ulegają uszkodzeniu.