Firma deweloperska Archicom wewnątrz Wrocławiu – czyli, inwestycje mieszkanka, a także powierzchnie komercyjne

Jak zostało już tutaj napomknięte wewnątrz temaciku, Archicom to firma deweloperska. Chociaż mało kto o tym ma pojęcie, owa przedsiębiorstwo działa na ryneczku polskim już od trzydziestu latek, będąc jedną z najbardziej popularnych oraz wiarygodnych firm deweloperskich na terenie naszego rodzinnego kraju.

tonery

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com
archicom wrocław

Autor: chris walker
Źródło: http://www.flickr.com
Jak łatwiutko się domyśleć, owa programy do pracy zdalnej ma w posiadaniu już dosyć spory dorobek inwestycyjny i komercyjny. Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj felietonie przybliżymy wewnątrz jakich miejscach powstały już budowle przedsiębiorstwa Archicom oraz czy ograniczają się jedynie do miasteczka Wrocław.
artykuły

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Nasz dzisiejszy tekst zaczniemy od objaśnienia ostatniego określenia we wstępie, czyli czy firma deweloperska archicom Wrocław samo ogranicza własne pole budowy jedynie do wspomnianego przed chwilką miasteczka? A więc odpowiedź będzie brzmieć: Nie, gdyż owa firma obejmuje własnymi rękoma także pobliskie miasteczka, takie jak choćby Krzyki, czy Sępolno, a nawet i Psie-Pole. Powracając jednak do najważniejszego – Inwestycje mieszkaniowe, które były realizowane przez archicom Wrocław, to między innymi: Olimpia Port (typu bazy rekreacyjno-sportowa), River Point (to zespół trzech apartamentów), Różyczki Wiatrów (serduszko Krzyków, blisko parków), Słoneczne Stabłowice (osiedle Mieszkania dla Młodych wraz z klubem typu fitness), czy tez Ogrody Hallera (osiedle willowe w okolicy Borka) i tak w dalszym ciągu.

Co do nawierzchni komercyjnych, to mamy tam: Do wynajęcia – Renaissance Business Centre, czy też West Forum, oraz: Do sprzedania – wspomniane już Olimpia Port i Ogrody Hallera, oraz (również zawarte w liście inwestycji mieszkaniowych, lecz u nas nie nadmienione) Księżno (a więc lokaliki rodzaju biurowo-usługowego).