Firma deweloperska Archicom wewnątrz Wrocławiu – czyli, inwestycje mieszkanka, a także powierzchnie komercyjne

Jak zostało już tutaj napomknięte wewnątrz temaciku, Archicom to firma deweloperska. Chociaż mało kto o tym ma pojęcie, owa przedsiębiorstwo działa na ryneczku polskim już od trzydziestu latek, będąc jedną z najbardziej popularnych oraz wiarygodnych firm deweloperskich na terenie naszego rodzinnego kraju.

tonery

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com
archicom wrocław

Autor: chris walker
Źródło: http://www.flickr.com
Jak łatwiutko się domyśleć, owa przedsiębiorstwo ma w posiadaniu już dosyć spory dorobek inwestycyjny i komercyjny.

Jeśli chcesz, aby takie wiadomości pozostały Ci w pamięci na długo, sprawdź witrynę (bio-diag.pl/diagnostyka/genetyka/sekwencjonowanie-ngs/), do której link jest tu. Są tam bardzo podobne informacje.

Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj felietonie przybliżymy wewnątrz jakich miejscach powstały już budowle przedsiębiorstwa Archicom oraz czy ograniczają się jedynie do miasteczka Wrocław.

artykuły

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Nasz dzisiejszy tekst zaczniemy od objaśnienia ostatniego określenia we wstępie, czyli czy firma deweloperska archicom Wrocław samo ogranicza własne pole budowy jedynie do wspomnianego przed chwilką miasteczka? A więc odpowiedź będzie brzmieć: Nie, gdyż owa firma obejmuje własnymi rękoma także pobliskie miasteczka, takie jak choćby Krzyki, czy Sępolno, a nawet i Psie-Pole. Powracając jednak do najważniejszego – Inwestycje mieszkaniowe, które były realizowane przez archicom Wrocław, to między innymi: Olimpia Port (typu bazy rekreacyjno-sportowa), River Point (to zespół trzech apartamentów), Różyczki Wiatrów (serduszko Krzyków, blisko parków), Słoneczne Stabłowice (osiedle Mieszkania dla Młodych wraz z klubem typu fitness), czy tez Ogrody Hallera (osiedle willowe w okolicy Borka) i tak w dalszym ciągu.

Co do nawierzchni komercyjnych, to mamy tam: Do wynajęcia – Renaissance Business Centre, czy też West Forum, oraz: Do sprzedania – wspomniane już Olimpia Port i Ogrody Hallera, oraz (również zawarte w liście inwestycji mieszkaniowych, lecz u nas nie nadmienione) Księżno (a więc lokaliki rodzaju biurowo-usługowego).