Dzisiejszy dron Inspire 1 i jego pozytywy

Na nowomodnym rynku pojawia się coraz więcej dronów, które stosowane są na rozległą skalę. Drony pozwalają na robienie zdjęć i filmowanie z powietrza, co daje naprawdę niesamowite i niepowtarzalne rezultaty.

dron, technologia

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością jednym z lepszych dronów jest współczesny dron (sprawdź mavic mini) Inspire 1, jaki ma niezwykle powiększone zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 posiada takie funkcje, jak automatyczne lądowanie i startowanie, GPS albo stabilizacja lotu. Dodatkową nowością jest też wbudowana kamera, jaka jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 zdoła obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki samoczynnemu podwoziu, jakie chowa się automatycznie po starcie. Jego parametry są naprawdę nadzwyczaj odpowiednie, wobec tego decydując się na ten nowoczesny dron, powinniśmy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny:

Niezwykle dobre drony wysokiej jakości oferuje też firma 3d Robotics. Firma oferuje profesjonalne drony oddane do filmowania z powietrza, z jakich chętnie korzystają profesjonaliści. W ofercie 3d Robotics mieści się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: jaki posiada wyborne parametry. Może on pracować do 25 minut, a system zarządzania energią stale dozoruje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, kiedy bateria jest już na wyczerpaniu i kiedy trzeba pewnie podejść do lądowania.

widok z kamery drona

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno drony marki DJI, jak też 3d Robotics spełnią oczekiwania osób, które poszukują fachowych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tanich. Cena za drony tych marek do niewielkich nie przylega, chociaż z pewnością ich niezwykła funkcjonalność, odporność oraz świetna jakość są warte takiej ceny. Drony te możemy dziś uzyskać w wielu sklepach online, rzecz jasna pożądane byłoby kupować drony z wiarygodnych źródeł. Wówczas będziemy mieć pełne przekonanie, że jest to oryginalny sprzęt od najlepszych producentów. Przed zakupem powinno też poznać się z dokładnymi parametrami poszczególnych typów i wybrać taki, który będzie odpowiadać nam najbardziej.