Doskonały, lekki i poręczny obiektyw

Przy kupnie obiektywu, należy zwrócić uwagę na to, czy będzie on pasował do naszego sprzętu. Prócz osprzętu pochodzącego od tej samej firmy, jakiej logo widnieje na aparacie, mamy nadal do dyspozycji ofertę producentów niezależnych.

Sigma to przyrząd typowo amatorski. Obiektyw o tak obszernym obrębie ogniskowych, nie może być budową prostą. Obiektyw jest urządzony w wyrazistą podziałkę ostrości, również znajdujące się po lewej stronie przełączniki trybu pracy autofokusa, statyczności, także blokowania obiektywu.
Sigma to niezależny wytwórca obiektywów, który od wielu lat konsekwentnie zaskakuje coraz to śmiałymi budowami.

Zerknij na stronę oraz prześledź wpis (https://rfid.zone/rfid-na-produkcji/), który na pewno totalnie Cię pochłonie, gdyż dane w tamtym miejscu umieszczone, przykuwają zainteresowanie.

Wiele z nich to bardzo egzotyczne pozycje, które dla zwykłego fotoamatora pozostają wyłącznie nowinkami. Jest możliwość natomiast odnaleźć w ofercie Sigmy szereg bardzo pożytecznych obiektywów właściwej jakości za stosunkowo małą cenę. Robią oni obiektywy z mocowaniami w wersji dla rozmaitych systemów.

sigma 18 200

Autor: Doug Kerr
Źródło: http://www.flickr.com
Sigma 18 200 to wszechstronny, lekki i poręczny obiektyw, poświęcony specjalnie do lustrzanek cyfrowych. Posiada wkomponowany napęd. Dzięki nadzwyczaj zaawansowanej budowy, obiektyw zachowuje najwyższą jakość filmu w całym odcinku ogniskowych. Dwa składniki o małej dyspersji SLD w powiązaniu z dwoma soczewkami asferycznymi oferują doskonałą korektę wszelakiego typu anomalii i zdeformowań.

Specjalne wielowarstwowe osłonki antyrefleksyjne, jakimi pokryte są każde soczewki, skutecznie zapobiegają powstawaniu każdego rodzaju blików i flar. Obiektyw ma układ wewnętrznego ostrzenia IF, dzięki któremu frontowa soczewka nie obraca się w trakcie ostrzenia. To zapewnia bezpieczne używanie kołowych filtrów polaryzacyjnych.