Czyszczenie pralki, kontra rozkręcenie ekspresu do kawy – czyli, domowe metody do naprawy sprzętu AGD

Pragniesz oczyścić pralkę, ale nie wiesz, jak się za tę rzecz zabrać, gdy nie posiadasz programu do tej rzeczy przeznaczonego? A być może chcesz rozkręcić ekspres, ponieważ jakaś rzecz się dzieje z tym ekspresem nie tak? To wszystko i jeszcze bardziej dużo wynajdziesz bez problemu wewnątrz naszego felietonu!

Pralka to bez wątpienia jedno z najistotniejszych urządzeń codziennego życia, szczególnie kiedy ma się w posiadaniu sporą rodzinkę Czyszczenie pralki bywa więc zatem konieczne, by zachować świeżość odzieży, które pierzemy. Kiedy czujemy przykry zapach pochodzący z bębna, to znak że czas działać. Po otworzeniu pralki, należy spryskać wybielaczem lokalizacje, w których pojawił się grzyb, pozostawić na pół godziny i wytrzeć – to samo robimy z dozownikiem. W kolejnym punkcie wlewamy 2 litry octu spirytusowego i wsypujemy odkamieniacz, który to jest przeznaczony do pralek. Powstało również parę innych opcji w tym konkretnym punkcie, lecz skupimy się na reszcie. Po wykonaniu owego prania, oczyszczamy filtr pralki (nowsze modele mogą go nie posiadać) i na tym koniec. Jeśli chodzi zaś o ekspresy przeznaczone do kawki…
selfie - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Aby dać odpowiedź na pytanko: jak rozkręcić ekspres? jesteśmy zmuszeni się skupić na jego modelu i odmianie firmy jaki posiadamy W sieci Internetowej istnieje napraWDę dużo instrukcji z dziedziny „jak to zrobić?”, także w formie filmików zamieszczonych na Youtube.

Warto jednak posiadać na uwadze, że rozkręcanie ekspresu to ostateczna decyzja! Jeśli będziesz dbał o swojego „dostawcę kawki”, to nie będziesz musiał tego robić! Dlatego dbaj o niego, zanim będzie za późno!

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>