Czym cechują się nowiutkie oraz bardzo ciekawe domy na wrocławskim Psim Polu na blokowisku pod nazwą Olimpia Port?

Stolica Dolnego Śląska to śliczne stare miasto, które widnieje w atlasach niemalże od początków istnienia państwa ojczystego. Kiedyś było określane jako miasteczko 100 mostków, choć przed II-gą wojną św. było ich ponad 300.

Zabytkowy Rynek, bardzo popularne wrocławskie ZOO, Plac Grunwaldzki, lub piękne wrocławskie parki to jedynie kilka z pretekstów, dla jakich warto osiedlić się w tym mieście.
olimpia port

Autor: Andrew Magill
Źródło: http://www.flickr.com
A gdzie dobitnie? Najwłaściwiej na nowo oddanym do użytku osiedlu o nazwie Olimpia Port, jakie położone jest w dzielnicy Swojczycach.

Sprawdź ten tekst, to także stanowi świetne źródło (etteplan.com/pl/specjalizacje) opisywanego zagadnienia. Nie zwlekaj i kliknij a na pewno nie pożałujesz.

To niezwykle piękna kraina, gdyż znajduje się zaledwie kilka minut drogi od serca Wrocławia. Sama inwestycja deweloperska pod nazwą Olimpia Port to wykonana w drugiej poł. 2016 roku i jest złożona z trzynastu 4 albo pięcio poziomowych domów. Te z kolei posiadają dokładnie 352 piękne mieszkania, z jakich roztacza się śliczny krajobraz na Odrę.

Jeśli uważasz, że nie znajdziesz w internecie niezwykłych informacji, to przekonaj się (https://kamrec.pl/dlugopisy-z-kamera) treści, gdyż można w nich przeczytać ważne dane na pasjonujący Cię wątek.

Warto także wspomnieć, że wszystkie budowle w zespole Olimpia Port mają poziomy piwniczne. W nich także przewidziano miejsca postojowe dla lokatorów Olimpia Port.

Osiedle Olimpia Port to najlepsze stanowisko do osiedlenia sie ze swoją familią, ponieważ kupując jedno z oferowanych lokali, nabywca kupuje nie tylko parę cegieł, ale niezwykle wygodny lokal w bardzo właściwej lokalizacji. W okolicy są przedszkola, sklepy i pozostałe punkciki użyteczności miejskiej. Nie ma także najmniejszego kłopotu z komunikacją z pozostałymi dzielnicami stolicy Dolnego Śląska.

Do Olimpia Port dojeżdża kilka kluczowych linii autobusów miejskich i 2 tramwajowe. Miłośnicy uprawiania sportu także odnajdą tu nie lada atrakcję – jest to Ślęza. W pobliżu mieści się także klub rowerowy.