Czy wasi ojcowie i starsi też obawiają się techniki? Może jest jakaś możliwość by bezboleśnie oraz krok po kroku wprowadzić ich w wirtualny świat?

Informatyzacja to problem dla uprzednich pokoleń. Doświadczeni przez całe życie, iż aby zrealizować sukces wystarczy praca siłowa i podstawowe umiejętności ekonomiczno-psychologiczne długo unikali techniki.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com

telefony stacjonarne

Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo jak komputery, które miały stać się chwilowym trendem, jest z telefonami i tabletami. Im to niepotrzebne. Ale gdy trzeba nagle ponownie sobie szukać pracy, obsługa sprzętów elektronicznych oraz oprogramowania jest zazwyczaj najważniejszym wymogiem.
Gdzie więc zacząć, gdy chcemy obeznać z technologią osobę, która stroni od niej na wszelkie możliwe sposoby? Na początek dobrym pomysłem bywa sprawić jej łatwy w działaniu telefon. Telefony dla seniora są dystrybuowane w Polsce przez firmy eksperckie w tym. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie sprawdź link dobrze odwiedzić. Usunięto z nich wiele nieprzydatnych funkcji, które istnieją tylko po to, by zamienić telefon w realny kombajn do wszystkiego. Podobny sprzęt ma funkcję jak telefony stacjonarne, przy czym jest mobilny oraz można z niego wysłać sms lub wejść do sieci. Te trzy kwestie bywają tak naprawdę wystarczające dla osoby, jaka styka się z problemem po raz pierwszy. Telefony stacjonarne wychodzą powoli z obiegu i dobrze by zastąpić ich miejsce czymś wydajniejszym. Sporo dodatkowych informacji znajdziesz na tej stronie zdecydowanie więcej przeczytasz na tej stronie. Każdy starzy powinien być zadowolony. Jasne, że w późniejszym czasie, kiedy już zaznajomi się z technologią jest w stanie sobie wymienić telefony dla seniora na coś lepszego, z dostępem do aplikacji i wszystkich opcji, które młodsi wykorzystują w codziennym życiu.

A może dzięki konkretnym aplikacjom zacznie realizować swoje sny z młodości?
Pamiętajmy także, aby nie wrzucać seniorów od razu na głęboką wodę.

Ten ciekawy news (www.a-pro.pl/) ?podoba Ci się To fantastycznie, ponieważ na nowej witrynie przygotowaliśmy dla Ciebie więcej tego rodzaju postów.

Bo to trzeba robić stopniowo.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>