Czemu warto trochę zadbać o swój telefon zakładając na niego dobrze dobrany futerał albo etui.

Nowo sprzedawane telefony mają nieporysowane obudowy i ekrany, lecz niekiedy starczy parę dni noszenia w torebce albo kieszeni, aby po tym wyglądzie nie zostało ani śladu.

Z tego też powodu jeśli ktoś będzie chciał zachować na dłużej swój sprzęt w odpowiedniej formie, a równocześnie dać mu większe bezpieczeństwo na wypadek jakiś uderzeń czy upadków, to powinien zainwestować w odpowiedni pokrowiec. Nawet te najtańsze, kosztujące kilkanaście złotych już w jakiś sposób urządzenie zabezpieczą, a inne odmiany dają znacznie większą skuteczność. Zapomnieć też nie można o roli ozdobnej, wiele etui i pokrowców jest bardzo estetycznie i ładnie wykonanych. W sklepach wybór takich gadżetów jest naprawdę duży, więc każdy właściciel smartfona bez problemów powinien jakieś huawei y3 etui znaleźć dla siebie.
obudowa huawei y5

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle popularne są na przykład pokrowce zrobione z plastiku lub trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest bardzo odporny na mechaniczne uszkodzenia. Doskonale przed takimi rzeczami będą również chronić etui silikonowe, zakładane na tył i boki komórki.

Te ciekawe wiadomości mają swą kontynuację. Pragniesz się z nią zapoznać? Więc idź do strony (https://gohero.pl/) i tam ciesz się fascynującymi informacjami.

Przez to że są elastyczne doskonale absorbują one energię, i niejeden smartfon dzięki temu uratował się od zniszczenia. Jednak jeżeli zdarzy się sytuacja, że jakiś element zewnętrzny przypadkowo pęknie, to też dużego problemu najczęściej nie będzie.

Do wielu wersji telefonów można bowiem dokupić obudowy i je po prostu zmienić. Co więcej, przy niektórych modelach druga obudowa huawei y5 będzie się znajdowała w zestawie, który się otrzymuje w sklepie.