Co to jest szkło hartowane na telefon i w jaki sposób się je na smartfon przykleja?
Telefon komórkowy to wyśmienite narzędzie, które już pewien czas wstecz rozpoczęło wypierać z forum swego protoplastę – telefon tradycyjny. Tego typu „komórka” jest dużo mniejsza i, przede wszystkim, ruchoma.
Można ją zatem włożyć do kieszeni i przeprowadzać konsultacje nawet poruszając się samochodem lub płynąc promem.
Od kilku wiosen działa już nowocześniejsza wersja telefonów komórkowych, zatem tak zwane smartfony. Odróżniają się one od tradycyjnych komórek tym, iż posiadają obszerny monitor, za sprawą jakiego obsługuje się to urządzenie. Takowy, wykorzystując branżowego określenia, „dotyk” przynosi niezwykle duże możliwości, ale to, co jest jego niepodważalną zaletą, jest także jednocześnie jego największą wadą. Taki duży ekran można by nieumyślnie łatwo porysować albo wręcz rozbić. Ażeby zmniejszyć takowe ryzyko, stosuje się specjalistyczne szkło hartowane na telefon, zatem niezwykle cieniutką, ale jednocześnie bardzo wytrzymałą szybkę, którą nakleja się na ekran smartfona. Co prawda nie daje ona 100% pewności bezpieczeństwa, ale w znacznym szczeblu go jednak zabezpiecza. Należałoby również nadmienić, że takie szkiełko nie jest drogie oraz każdy może sobie na nie pozwolić.

Źródło: Yarvik

Źródło: silentworks.pl
W pudełku z takowym szkiełkiem jest zamieszczona instrukcja jego montowania, jednak jest on niezwykle intuicyjny. Po prostu należałoby oczyścić monitor załączoną mokrą szmatką i wyczyścić ekran za sprawą kolejnej zawartej w opakowaniu ściereczki.
Należałoby dodać, że poprzednikiem takiego wyjścia jak szkło hartowane na telefon jest znana wielu ludziom folia na ekran.
Zainteresował Cię wpis artykuł?! To przejdź do oferty (http://zdrowie-dom.pl/48-akcesoria-do-oczyszczaczy-powietrza), aby zaznajomić się z ciekawymi info na omawiany temat, które dla Ciebie podaliśmy.
To właściwie prawie to samo, wszakże, jak pamiętamy, „prawie” stanowi dużą rozbieżność. Omawiany towar jest prawdziwym wzmacnianym szkłem, jednak o niezwykle małej grubości.
Dyskusja wyłączona.