Co mogą obecnie zaoferować zaawansowane technologicznie kamery ludziom, którzy się chcą bawić amatorsko czy zarobkowo w filmowanie.

Obecnie już za kilkaset złotych można się stać właścicielem nowoczesnej kamery, za pomocą której można rejestrować swoje najróżniejsze wyczyny. Sprzedawane aktualnie kamery sportowe mają możliwość nagrywania w wysokich rozdzielczościach, są odporne na wilgoć, piasek i ekstremalne temperatury, i mają niewielkie, kompaktowe rozmiary.

kamera na kask

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Mechanik

Autor: K.G.23
Źródło: http://www.flickr.com
Popularność ich bardzo szybko rośnie, a jednocześnie spadają ich ceny, przez co te urządzenia są coraz chętniej wykorzystywane przez aktywne osoby. Dodatkową ich zaletą będzie to, że nie ma potrzeby ich trzymania w ręce, a można zamocować w jakimś praktycznym miejscu. Podczas jazdy na desce, rowerze czy motocyklu doskonale na przykład się sprawdzi kamera na kask, dzięki takiemu miejscu zamontowania jej posiadacz nie będzie miał zajętych rąk.
Kamery sportowe są stosowane hobbystycznie, choć coraz więcej osób z umieszczonych w internecie filmów zrobiło sobie całkiem atrakcyjne źródło zarobku. Na nagrywaniu filmów można również zarabiać zawodowo oferując tego typu usługi, nie tylko w tradycyjny sposób, ale też z powietrza. Upowszechnienie się dronów sprawiło, że coraz więcej firm zaczyna oferować tego typu usługi, a jednak ujęcia wykonane z kilkudziesięciu metrów są rzeczywiście wyjątkowe i niepowtarzalne.

Większe, profesjonalne drony Warszawa pozwalają na doczepienie pod spodem nowoczesnej kamery i sterowanie nią przy pomocy odpowiedniego kontrolera.

Kiedy dowiadujesz się o zawierającej interesującą Ciebie treść nowej witrynie, to wcześniej zweryfikuj info odnośnie źródeł, z których pobiera ona wiadomości.

Sterowanie jest realizowane niezależnie od samego drona, można więc z dużą precyzją filmować dokładnie to, co się chce.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>