Blender, malakser – co to jest oraz do czego służy?

Podręczny a także efektywny sprzęt AGD do kuchni ułatwi pichcenie jak też skróci czas przyrządzania dań.
Zastanawiasz się co wybrać: robot kuchenny, blender czy może malakser? Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj do czego służą po czym zastanów się, do szykowania jakiego rodzaju dań potrzebujesz ich używać.

Instalacja elektryczna

Autor: Franck J.
Źródło: http://www.flickr.com
akcesoria zelmer

Autor: Ha1000
Źródło: http://www.flickr.com
Blender rozdrabnia i miksuje, jest kapitalny do robienia cocktailów, czy miksowania zup kremów. Nie zajmuje wiele miejsca a także jest stosunkowo tani, dosyć poręczny i bezproblemowy w użyciu. Rozróżniamy 2 typy blenderów. Blender stojący kielichowy jest to klasyczny rozdrabniacz z pojemnikiem na ogół szklanym, do którego wkładamy produkty, które pragniemy zmiksować, np. owoce na cocktail. Blender klielichowy w wersji rozszerzonej może także mieć np. młynek do kawusi, czy sokowirówkę – lecz taki model będzie droższy.

Zaczekaj minutę! Zainteresował Cię post? Masz ochotę na dalsze ekstra informacje (https://www.logintrade.pl/)? To miłe. Wejdź w ten link i przekieruj się do witryny z newsami na omawiany temat.

Drugi wariant to blender ręczny wyekwipowany w stopkę miksującą, stworzoną z plastiku bądź szlachetnej stali. Przyda się kiedy np. pragniemy zmiksować zupę w garnku. Blender manualny w podstawowej wersji służy głównie do przecierania produktów a także mieszania.

Jeśli masz ochotę zdobyć więcej informacji na omawiany temat, to odnajdziesz je niewątpliwie po przejściu do źródła (http://logintrade.pl/aukcje-elektroniczne) – w tamtym miejscu są one niesamowicie interesujące.

Możemy również kupić blendery manualne z dodatkowymi funkcjami. Taki blender ma rozmaite końcówki, dla przykładu do ubijania piany, pojemnik z tarczami do krajania, nóż do mieszania a także kruszenia lodu.

Kuchenny robot natomiast jest to idealny i efektywny sprzęt w kuchni. Jego cena zależy od rozmiarów jak też wyposażenia, ale na pewno lepiej ulokować w kapitalny sprzęt znanych marek mający ponadplanowe akcesoria Zelmer jest taką marką.

Będzie nam długo służyć bez awarii. Robot kuchenny wieloczynnościowy bije, wyrabia ciasto, miksuje, kroi, a nawet może odciskać sok z owoców. Słowem, jest uniwersalny oraz nadaje się do przyrządzania wielu potraw.